İSTANBUL HABERLERİ

Formula One Paddock Club'ın Türkiye'deki iş ortağı PDI Group

DHA
25.04.2017 - 12:47Son Güncelleme :
DHA

İstanbul, 25 Nisan (DHA) - Dünyanın en çok izlenen spor organizasyonu olan Formula 1 etkinliklerinin danışmanlığını üstlenen PDI Group, Formula One Paddock Club’ın Türkiye’deki tek temsilcisi oldu. İşbirliği kapsamında Formula One Paddock Club’ın dünyadaki sayılı distribütörleri arasında yer alan PDI Group, Formula 1 etkinliklerinin bilet satışlarını da yapacak.

Global bir spor olan Formula 1 etkinlikleri kapsamında, Avustralya’dan Avrupa’ya, Asya’dan Orta Doğu ve Amerika’ya kadar 5 kıtada ve 21 ülkede her yıl bir nevi dünya turu düzenleniyor.

PDI Group Yönetim Kurulu Başkanı Vekili Ünsal Abuşoğlu, PDI Group olarak Formula 1 etkinliklerinin danışmanlığını üstlenmekten ve Formula One Paddock Club’ın dünyadaki sayılı distribütörlerinden biri olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirtti.

Bu işbirliğinin aynı zamanda Türkiye’nin global bir spor olan Formula 1’e duyduğu ilginin de önemli bir göstergesi olduğunu kaydeden Ünsal Abuşoğlu, “30 yılı aşkın bir süredir Formula 1 takımlarına, sürücülerine, sponsorlarına ve iş dünyasının yüksek profilli liderlerine, tanınmış, ünlü kişilere ve VIP’lere ev sahipliği yapan Formula One Paddock Club, sadece bir etkinlik ağırlaması değil, yaşanılan bir deneyimdir” dedi.

Ünsal Abuşoğlu’nun verdiği bilgiye göre, Formula One Paddock Club, dünya çapında iş geliştirmek ve iş bağlantıları kurmak isteyenler için benzersiz bir platform sunuyor. Paddock Club hizmetlerinden yararlananlar, Formula 1 yarışlarını özel bir tribünde izleyebiliyorlar.

İşlerini sürdürebilecekleri tüm imkanların özel olarak sunulduğu Paddock Club hizmeti kapsamında etkinliğe katılanlar, sessiz bir ortamda toplantılarını yapılabiliyor ve kendilerine özel olarak tahsis edilen görevliler tarafından hafta sonu boyunca ihtiyaç duydukları tüm temel hizmetler sunuluyor. (Fotoğraflı)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Formula One Paddock Club'ın Türkiye'deki iş ortağı PDI Group hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 12 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Formula One Paddock Club'ın Türkiye'deki iş ortağı PDI Group haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı