« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Formula Futbol Şöleni" yarın

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından, Türkiye Futbol Federasyonu ve Fenerbahçe Kulübü'nün de desteğiyle bu yıl “Formula Futbol Şöleni”nin beşincisi düzenlenecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Dünyanın en hızlı pilotlarının oluşturduğu takım ile Türkiye'nin çeşitli alanlardaki en ünlü isimlerinin buluştuğu “All Star” takımlarının yeşil sahalardaki mücadelesi, saat 19.00'da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılacak.

GELİRLER KORUNMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLARA

Biletix'te (www.biletix.com) 10 TL ve 20 TL'den satışa sunulan tüm bilet gelirleri, yurt içi ve yurt dışında korunmaya muhtaç çocuklar yararına kullanılacak.

Sebastian Vettel, Fernando Alonso, Felipe Massa, Jerome d'Ambrosio, Ivan Capelli, Maro Engel, Vitantonio Liuzzi, Christian Montanari, Jules Bianchi, Andrea Ferrari, Johnny Cecotto, Alberto Valerio, Sergio Perez, Jaime Alguersuari, Vitaly Petrov ve Paul Di Resta gibi F1 ve GP2 pilotları, İstanbul Park'tan önce yeşil sahalara çıkacaklar.
All Star takımında ise Yılmaz Erdoğan, Sarp Apak, Kerem Alışık, Ferhat Göçer, Ege, Engin Altan Düzyatan, Cansel Elçin, Suat Kaya, Erhan Önal, Hasan Şaş gibi isimler yer alacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz