« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Formül aranıyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kuşadası’nın sorunları 5 Haziran’da masaya yatırılacak

Camianın büyükleriyle yaptığı görüşmeden sonuç alamayan Belediye Başkanı Fuat Akdoğan, halka açık düzenlenecek ikinci toplantıda somut öneriler bekliyor.

SPOR SALONUNDA Kuşadası Gençlik, basketbolda geçen yıl 2.Lig'e, futbolda ise bu sezon 3.Lig'e düşmenin acısını yaşarken, Belediye Başkanı Fuat Akdoğan'ın düzenlediği tarihi zirve 5 Haziran'da Uğur İnan Spor Salonu'nda 18.00'de yapılacak. Camianın büyüklerinin katıldığı toplantıdan somut bir sonuç çıkmadığını hatırlatan Akdoğan, zirvenin halka da açık olacağını ifade etti.

BORÇ, 500 MİLYAR Ciddi öneriler beklediğini belirten Akdoğan, ‘‘Kulübün geldiği durumdan ben de rahatsızım. İki ay içinde Federasyon'a 69 milyar ödenmesi lazım. Toplam borç 500 milyar. Kuşadası Gençlik'in yarınlarını güvenceye almak için herkes üzerine düşeni yapmalı. Belediye olarak destek sağlayacağım. Ama her şeyi belediyenin sırtına yüklemek de doğru değil’’ diye konuştu.

ÖNCE YÖNETİM Kuşadası Gençlik'i lağvetmek gibi bir düşünceleri olmadığını belirten Akdoğan şöyle konuştu: ‘‘Kuşadalılar'ı toplantıya bekliyorum. Yeni bir kadro, yeni bir yönetimle yola çıkılmalı. Öncelikle yönetim sorununu çözmek zorundayız. Bütçeyi de belirledikten sonra transferde somut adımlar atılır. Kuşadası Gençlik'i, kendi yetiştirdiği sporcular sürüklemeli.’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler