Spor Formaya küsülmez
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Formaya küsülmez

YEREL HABERLER FORMAYA KÜSÜLMEZ

Song'un cezalı olması nedeniyle Ankaraspor maçında ilk 11'de oynaması beklenen emektar kaptan, "Profesyonel futbolcuyum. Ne zaman görev verilirse, elimden geldiğince yapmaya çalışırım. Asla formama küsmem" dedi.

GALATASARAY'da, Song'un 2 maç ceza alması nedeniyle, yarın yapılacak Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor karşılaşmasında ilk 11'de sahaya çıkması beklenen Bülent Korkmaz, forma giymeye hazır olduğunu söyledi. Bu sezonun büyük bölümü yedek kulübesinde geçiren emektar kaptan, ilk 11'de oynayamamanın kendisini üzdüğünü, ancak bunu sorun etmediğini ifade etti.

Önce G.Saray gelir

Takımın başarısının her şeyden önce geldiğinin altını çizen Bülent, "Takımda kimin oynadığının hiçbir önemi yok. Önemli olan Galatasaray'ın başarısıdır. Ben profesyonel futbolcuyum. Ne zaman görev verilirse, elimden geldiğince yapmaya çalışırım. Ancak, uzun süre oynamadığınızda zorlanırsınız. Ben, tecrübemle bunu kapatabiliyorum. Bireysel düşünmüyorum. Asla formama küsmem. Zaten futbolda kural budur; formaya küsülmez" dedi.

Bülent, Galatasaray defansında oynayan Song-Tomas ikilisinin mükemmel bir performans gösterdiğini vurgulayarak, şöyle devam etti:

"Defansımız çok iyi olduğu için yedek kalıyorum. Song-Tomas ikilisi gerçekten muhteşem oynuyor. Arka planda kalmak tabii ki, beni üzüyor. Ancak, bunu asla dert etmiyorum. Çünkü, benim için Galatasaray'ın başarısı her şeyden önce gelir. Biz, dışarda olsak bile takıma destek veriyoruz. Futbol bir takım oyunudur. Başarı da, başarısızlık da tüm takıma aittir."

İşimize bakıyoruz

Şampiyonluk yarışına da değinen Bülent Korkmaz, lider Fenerbahçe'nin ne yaptığının kendilerini ilgilendirmediğini belirterek, "Biz işimize bakıyoruz. Başkasının ne yaptığıyla ilgilenmiyoruz. Önce kendi maçlarımızı kazanıp, üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmak istiyoruz. İyi bir ekibiz. Şampiyonluk şansımızı sonuna kadar zorlayacağız. Gerçek gücümüzü sahaya yansıtırsak, tüm maçlarımızı kazanırız" ifadesini kullandı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle