« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Formasız asla maç izlemem

80 yaşındaki Nusret Sağın, Meireles ve Mehmet’i evlatlarını sever gibi öptü. “Televizyon başında bile formayla maç izlerim” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇELİ Raul Meireles ve Mehmet Topal, Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi’nde sarı lacivertli taraftarlarla bir araya geldi. İmza gününe 80 yaşındaki fanatik Fenerbahçe taraftarı Nusret Sağın damga vurdu.

‘LEFTER’İ İZLEMİŞTİM’

Nusret Teyze, sempatik tavırları ile dikkat çekerken, Meireles ile Mehmet’i evlatlarını sever gibi öptü. Nusret Sağın, “Gözümü açtım, Fenerbahçeli’yim. Evde maç izlerken bile formamı giyerim. Lefter’i seyrettim. Son yıllarda da Alex ve çok sempatik bir çocuk olan, efendi olan Cristian’ı çok seviyorum. Giderse çok üzülürüm. Alışveriş merkezine sabah 8’de geldim. Evlatlarımı görünce torunlarım Doruk ve Deniz için forma imzalattım. İçimden geldi onları öptüm, hayır duası ettim” diye konuştu.

FENERBAHÇE İZDİHAMI

AKASYA Acıbadem AVM Fenerium Mağazası’ndaki imza törenine 5 bin Fenerbahçe taraftarı geldi. İmza gününde konuşan Meireles, “Biz bütün yabancılar Fenerbahçe’ye en üst seviyeye çıkartmaya uğraşacağız” derken Mehmet, “Özel maçlar ölçüt değil. Hazır olmamız 1-2 ayı bulur” ifadesini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler