« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Formasını değil kendisini aldık

FENERBAHÇE Kulübü’nün Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı dün Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapılırken, denetleme kurulu futbolcu borçları hariç, toplam borcu 95 milyon 761 bin dolar olarak açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Toplantıda kulüp yönetim kurulu raporunu okuyan genel sekreter Vedat Olcay, "Tüm engellemelere rağmen şampiyonluğu nasıl kazandığımız ortada. Fortis Türkiye Kupası’nda da oynanan oyunları izlediniz. Sayın başkanımızın, ’Bizim hiçbir kurum ve kuruluştan özel bir beklentimiz yoktur, sadece adalet istiyoruz’ sözlerini yeni sezon öncesi hatırlatmakta yarar görmekteyiz" dedi.

Yıldırım sinirlendi

Avrupa ve G.Amerika’nın birçok yıldız futbolcusunun F.Bahçe’ye gelmek için menajerleri vasıtasıyla kulübe başvurduklarını ifade eden Olcay, "Ezeli ve ebedi rakibimizin bir yöneticisinin, ’Formasını bile alamazlar’ dediği R.Carlos’u aldık. Appiah ile ilgili de bir sorun yok" diye konuştu. Bu arada Aziz Yıldırım, divan kurulu toplantılarında sürekli söz alarak, yönetimden bir şeyler talep eden üye Mahir Danyal’ın konuşması sırasında sinirlenerek, salondan ayrıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz