« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Forlan'ın transferi mümkün

İspanya’nın yüksek tirajlı spor gazetesi Marca, önceki gün Diego Forlan’ın futbol piyasasındaki değerini analiz eden haberinde, Uruguaylı golcünün Beşiktaş’a yakın olduğu yorumunu yapmıştı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Marca’nın müdür yardımcısı Jose Ignacio, konuyla ilgili olarak Radyospor’dan Özgür Sancar’ın sorularını yanıtladı ve “Maçlar bittikten sonra Forlan’ın Beşiktaş’a transferi olası; hatta ben bunu oldukça mümkün bir durum olarak görüyorum” dedi.

BEŞİKTAŞ’IN FORLAN’LA ÜCRET KONUSUNDA ANLAŞMASI GEREKİR

Beşiktaş ve Atletico Madrid’in Forlan konusunda anlaşmış olabileceğini belirten Ignacio, “Bana göre kulüpler açısından bir sorun yaşanmaz. Anlaşmış olabileceklerini düşünüyorum. Tek sorun Forlan’ın aldığı ücret. Bilindiğinin aksine Forlan, burada çok para kazanıyor. Ben, bürüt olarak Forlan'ın 8 milyon euroya yakın para  kazandığını tahmin ediyorum. Beşiktaş’ın Forlan’la görüşüp ücret konusunda anlaşması gerekir” diye konuştu.

GUTİ HERNANDEZ, LOS ANGELES GALAXY YOLUNDA

Guti Hernandez’le ilgili olarak da açıklama yapan Jose Ignacio, Guti’yle zaman zaman telefon görüşmesi yaptığını hatırlatarak, Guti’nin sezonun bitimiyle birlikte, dönmemek üzere İstanbul’dan ayrılabileceğini belirtti ve “Guti’nin Beşiktaş’tan ayrılması mümkün gözüküyor. Los Angeles Galaxy’e transferi güçlü olasılıklar dahilinde” dedi.

ATLETICO ÖNCE SILVIO SONRA ARDA TRANSFERİNİ BİTİRECEK

Arda Turan’ın Atletico’ya transferiyle de ilgili açıklama yapan Ignacio, “Atletico Madrid, Sporting Braga’dan Silvio’yu transfer ediyor. Bu transferin bitiminden sonra Arda ile ilgili gelişmeler olacak. Şu anda yeni bir gelişme yok. Ama sezon bittikten hemen sonra, gelişme olabilir” diye konuştu. 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz