« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Forlan “Bidon” olma yolunda ilerliyor

La Gazetta dello Sport, yaptığı değerlendirmede, en iyi iki futbolcu olarak Pirlo ile Gökhan İnler’i gösterirken, en kötü (bidon) olarak Inter’li Forlan’ı işaret etti.

Reha ERUS / ROMA
SON GÜNCELLEME

İTALYAN basını 5. haftası geride kalan Serie A’nın en iyi ve en kötü futbolcularını açıkladı.  La Gazzetta dello Sport’un değerlendirmesinde,  Milan’dan Juventus’a transfer olan Andrea Pirlo ile Udinese’den Napoli’ye geçen Gökhan İnler’i  en iyi iki futbolcu olarak gösterildi.

Aynı gazete, Laziolu Miroslav Klose, Romalı Heinze, Genoalı Cesare Bovo’yu da İtalyan Ligi’ne damgasını vuran oyuncular arasında gösterdi.

Kötüler arasında zirvede

La Gazzetta dello Sport lige çok kötü başlayanlar arasında ilk sırayı Atletico Madrid’den yıllığına 3.5 milyon Euro transfer olan Interli Diego Foran’a vererek “Bidon olma yolunda hızla ilerliyor” yorumunu yaptı. Kötüler arasında Milanlı Antonio Nocerino, Romalı Fernando Gago, Napolili Goran Pandev de yer aldı.

Beşiktaş ve G.Saray da onu istemişti

Attığı gollerle iki sezon önce Atletico Madrid’in UEFA Avrupa Ligi, bu yaz da Uruguay’ın da Copa Amerika’yı kazanmasında büyük payı olan Diego Forlan’ı Beşiktaş ve G.Saray da istemişti. Ancak yıldız golcü, tercihini İnter’den yana kullanmıştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz