Ege Haberleri

EGE

  Folkart Paşalimanı bu ay tamamlanıyor

  Hürriyet Haber
  16.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İZMİR’de Narlıdere, Mavişehir ve Folkart Towers gibi fark yaratan projelere imza atan Folkart Yapı’nın ‘Folkart Paşalimanı Projesi’ inşaatı ay sonunda tamamlanıyor.

  İklime, Çeşme’nin karakteristik özelliklerine ve arazinin iki koy arasındaki konumuna uygun olarak tasarlanan proje, konfor ve güvenlik için gereken tüm nitelikleri taşıyor. Çeşme’de, mavi bayraklı Paşalimanı Büyük Liman Koyu’na nazır, 11 bin metrekare arazi üzerine inşa ediliyor. Her biri 336 metrekare kullanım alanına sahip, verandalı ve bahçeli dubleks villalar, hem iki yandan kucakladıkları denizin, hem de Paşalimanı’nın muhteşem doğasının etkisini alıyor.

  Folkart, Paşalimanı’nda aynı koyda 7 bin metrekare turizm imarlı arsaya da sahip. Bu yıl tamamlanan villaların ardından bu arsaya 150 odalık bir otel inşa edecek.

  Alaçatı’ya satış ofisi

  Çeşme Alaçatı’da bir satışı ofisi açan Folkart Yapı, Folkart Paşalimanı ve Folkart Towers projelerinin tanıtımını ve satışını İzmir’deki satış ofisinin yanısıra burada da gerçekleştirecek. Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Çeşme’de yatırım yapmayı düşünenler için tam zamanı. Çeşme ve Alaçatı son yıllarda atağa kalktı. Gelecek yıllarda bu trend sürecek. Projelerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenleri Alaçatı’daki ofisimize bekliyoruz” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı