Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Florya'da 'Playboy Arda' tezahüratı

Arda için 'Playboy' tezahüratı yapılırken, Lincoln uzun süre tribünden ayrılamadı. <1>Yeni

A.A.
SON GÜNCELLEME
Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan antrenmanın saha bölümüne katılmazken, Alman çalıştırıcının salonda idman yapan oyuncularla ilgilendiği öğrenildi.

İdmanda bir grup oyuncu salonda çalışırken, diğerleri sahada koşu yaptı. Daha sonra iki grup da salonda kondisyon çalışması yaptı. Tekrar sahaya dönen futbolcular, burada yaklaşık 45 dakika süren kondisyon ve dayanaklılığa yönelik tempolu koşular yaptı.

Sıcak havada yapılan antrenmanda adeta futbolcuların pestili çıktı. Futbolcular antrenman sonrasında bol bol sıvı
tüketerek rahatlamaya çalıştı. Antrenmanda en çok zorlanan futbolculardan biri de yeni transfer Lincoln olurken, Hakan Şükür'ün yer aldığı bu grupta yer alan Brezilyalı futbolcunun, sürekli geride kalması dikkati çekti. Hakan'ın ise yaşına rağmen tempolu koşularda en önde yer aldığı ve zorlanmadığı gözlendi.

Antrenmana, sağlık kontrolünden geçen Hasan Şaş, Ayhan, Emre, Volkan Yaman, Aykut, Cihan, Özgürcan ve Necati'nin yanı sıra sakatlıkları nedeniyle tedavileri süren Aydın, Carrusca ve Uğur Uçar katılmadı.
Galatasaray'da bir grup oyuncunun daha, yarın sezon öncesi rutin sağlık kontrollerinden geçeceği bildirildi.
Sarı-kırmızılı ekip, yeni sezon hazırlıklarını bu akşam yapacağı antrenmanla sürdürecek.

TARAFTARLAR ARDA'YI PARİS HİLTON'A LAYIK GÖRDÜ

Geçtiğimiz günlerde tatilde sevgilisi ile bir teknedeki görüntüleri medyaya yansıyan genç futbolcu Arda'ya, taraftarlardan destek geldi.

Sarı-kırmızılı takımın sabah yapılan antrenmanını izlemeye gelen 100 kadar taraftar, genç futbolcuyu dünya sosyetesinin skandallarıyla ünlü ismi Paris Hilton ile yakıştırdılar. Öncelikle "Playboy Arda" diye tempo tutan taraftarlar, daha sonra da "Arda Paris el ele", "Paris Hilton çıktı cezaevinden Arda Turan tutsana onu belinden", "Paris Hilton yakışır sana" diye bağırdılar.

Taraftarlar ayrıca, evlendikten sonra ilk kez antrenmana çıkan Okan'a da "Mutluluklar Okan" diye tezahürat yapmaları dikkati çekti.

LINCOLN KURTULAMADI

Antrenman sonrasında futbolculardan Hakan Şükür, Arda, Song ve Lincoln taraftarlara imza dağıttı.

Taraftarların en çok ilgi gösterdiği Lincoln, taraftarların yoğun imza talepleri nedeniyle uzun bir süre tribünün önünden ayrılamadı. Yıldız oyuncu, hiçbir taraftarı kırmayarak bol bol imza dağıtırken, bir ara taraftarların içinde adeta kayboldu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler