« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Florya'da pazarlık

Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan görüşmede Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin daha önceki önerilerine zam yaptı. İkili, transfer için 4 milyon Euro artı Nonda, Mehmet Güven ve Yaser’i önerdi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY’da Sercan Yıldırım heyecanı... Sarı kırmızılı yönetimin 10 gündür renklerine bağlamak istediği milli futbolcu için sarı kırmızılılar kesenin ağzını açtı. Bu senenin sihirbaz yöneticisi Haldun Üstünel’in Sercan’ın babası Kenan Yıldırım ve geçtiğimiz hafta da Eskişehir’de Futbol AŞ Müdürü Adnan Sezgin’in Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile görüşmesinin ardından dün üçüncü zirve Florya’da yapıldı.

İstanbul’da bulunan Yazıcı dün sürpriz bir şekilde öğle saatlerinde Metin Oktay Tesisleri’nde Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin ile bir araya geldi. Daha önce yeşil beyazlı kulübe 3 milyon Euro artı Volkan Yaman, Mehmet Güven ve Aydın Yılmaz’ı teklif eden sarı kırmızılı kulübün yöneticileri Sercan’ı kadrosuna katma inadından vazgeçmedi.
İki yönetici, kulübüyle 3 yıllık sözleşmesi bulunan milli oyuncunun transferini bitirmek için son olarak Bursaspor Kulübü’ne 4 milyon Euro artı Shabani Nonda, Mehmet Güven ve Yaser’i önerdi.

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı’nın ise bu teklif sonrası G.Saray yönetiminden zaman istedi ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam’la görüşmesi gerektiğini söyledi. Üstünel, Nonda’nın ikna olması için menajerini İstanbul’a davet ederken, Sağlam’ın istemesi halinde Aydın’ın da yeşil beyazlı kulübe verileceği öğrenildi. Sonu merakla beklenin bu transfer görüşmelerin bir iki gün içinde netleşeceği belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler