« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Florya'da kenetlenme

Kritik bir dönemece giren Galatasaray’da camia kenetlendi...

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
20 Aralık’a kadar uzanan zorlu sınavların startını bugünkü Trabzonspor mücadelesiyle veren sarı kırmızılı ekipte, başkan Adnan Polat ve kurmayları dün Florya’ya çıkarma yaparak, birlik-beraberlik mesajları verdi. Takımın üzerinde dolaşan kara bulutları ancak tek yürek olarak aşabileceklerini kaydeden Polat, idman öncesi futbolcular ve teknik heyetle kısa bir görüşme yaptı.

Başkan, yöneticiler Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ’ın da hazır bulunduğu toplantıda, hedeflerinin UEFA Kupası finali olduğunu bunun da suni bir düşünce olmadığının altını çizerek futbolculara anlattı. Adnan Polat, futbolculara hitaben yaptığı konuşmada, "Son 1 haftada bazı gelişmeler yaşandı. Teknik kadroda değişiklikler oldu ancak bu takımın patronu Skibbe’dir. Bunu da herkes kafasına yerleştirsin" dedi.

Futbolcular ise, yönetimin desteği ile birlikte kritik Trabzonspor maçına birliktelik içinde çıkacaklarının sözünü verdi. Arkadaşları adına söz alan kaptan Ümit Karan, Kewell ve Ayhan Akman, şöyle dedi: "Aldığımız sonuçlar, hoş değil. Futbolumuzdan biz de tatmin olmuş değiliz. Ancak göreceksiniz, önce Trabzon ardından Olympiakos maçını kazanarak camiayı sevince boğacağız."

Bunları da Beğenebilirsiniz