« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Florya'da itiraf

Oyuncularının dayanışmadan çok memnun olduğunu belirten İtalyan hoca “Şu anda 1-2 taktikle ceza sahasına giriyorsak, Sneijder geldiğinde 4-5 farklı taktiğe sahip olacağız” dedi.

Ali Naci Küçük
SON GÜNCELLEME

FLORYA’da önceki gün düzenlenen barbekü partisinde G.Saraylı yöneticilerle bir durum değerlendirmesi yapan Cesare Prandelli, sarı kırmızılıların son durumunun da fotoğrafını çekti. İtalyan hoca, takım halinde özellikle hücumda daha hızlı oynamaları gerektiğini belirtip çözüm olarak da Sneijder’ı işaret etti.
Hollandalı yıldızın dönüşü ile daha atak bir futbol oynayan bir G.Saray yaratacaklarını belirten Prandelli şu ifadeleri kullandı:

Floryada itiraf

POZİSYON SAYIMIZ ARTACAK

“ÖNCELİKLE daha süratli ve hızlı oynamamız gerekiyor. Kompakt bir oyun oynamalıyız. Takım içinde, oyuncular arasındaki dayanışma ve uyum beni çok mutlu ediyor. Ama sahadaki sıkıntımızın anahtarı Sneijder. O gelince hız kazanacağız. Rakip ceza sahasında verim açısından bu takım çok değişecek. Dönen toplar, duvar pasları ve pozisyon sayımız artacak. Şu anda Galatasaray 1-2 taktikle ceza sahasına giriyorsa, Sneijder geldiğinde 4-5 farklı taktiğe sahip olacağız. Varyasyonlar değişecek.”


Bunları da Beğenebilirsiniz