Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

FK Vllaznia'nın Türkiye programı

Trabzonspor'un İntertoto Kupası 2. Turu'ndaki rakibi FK Vllaznia'nın Türkiye'deki programı belli oldu.

Yunus Emre SEL / TRABZON, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Arnavutluk'un FK Vllaznia takımı kafilesi, 7 Temmuz Cumartesi günü 06.30'da İstanbul'a gelecek ve daha sonra Trabzon'a hareket edecek. Kafile, Usta Park Otel'de kalacak. Vllaznia, son antrenmanını cumartesi günü saat 19.00'da yapacak. Trabzonspor, UEFA delegesi ve Vllaznia'ya pazar günü saat 13.00'de Süleyman Restoran'da bir yemek verecek. Vllaznia, maçın akşamı saat 02.00'de Trabzon'dan ayrılacak.

KOMBİNE KARTLAR SATIŞA SUNULUYOR

Trabzonspor'un 2007-2008 sezonunda oynayacağı Süper Lig, Türkiye Kupası ve Avrupa Kupası müsabakaları için geçerli olacak kombine kartları, 9 Temmuz pazartesi günü satışa sunulacak. Kombine kart fiyatları şöyle:
"VİP-1 Tribünü 2000 YTL, VİP-2 Tribünü 1000 YTL, Kapalı Numaralı Tribün 500 YTL, Maraton Özel Tribünü 300 YTL, Maraton Tribünü 200 YTL, Kale Arkası Tribünü 100 YTL, 6 kişilik loca (üst) 500 YTL(kişi başı), 8 kişilik loca (alt): 1.000 YTL (kişi başı)"

İsteyen kombine kart sahipleri, ödemelerini kredi kartıyla 5 taksitte ödeyebilecek. Kartlar, pazartesi günü Trabzonspor Sadri Şener Sosyal Tesisleri'ndeki idari binada satışa sunulacak. VIP 1, VIP 2 ve Kapalı Numaralı Tribün kartlarından satın alan taraftarlar, 1 yıl ücretsiz dergi aboneliğine de hak kazanacak. VİP 1, VİP 2, Kapalı Numaralı tribün ve loca kombine kartı alan taraftarlar arasında yapılacak çekilişte bir kişiye, Seat Cordoba 1.4 TDI Stynance, Maraton Özel, Maraton, Kale Arkası tribün kombine kartı alan taraftarlar arasında çekilecek kurayla da bir kişiye Seat İbiza 1.4 Elegance verilecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz