Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fitness center

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sağlıklı vücut ve kondisyon isteyenlerin tercihi

TATİLCİLERİN gözde merkezlerinden Antalya'nın beş yıldızlı otelleri spor tutkusuna cevap vermeyi de ihmal etmiyor. Gerek iş, gerek tatil amaçlı olarak geldikleri Antalya'da beş yıldızlı otellerde kalmayı tercih edenler, yıldızlı tesislerin gelişmiş fitness center'larını rahatlıkla kullanıyor.

YORGUNLUK ATIYORLAR

Uzmanlar eşliğinde günün yorgunluğunu atan ve sağlıklı birer bedene sahip olmak isteyenler, kısa sürelerle de olsa fitness center'a uğruyor. Günlük iş temposu içinde spor yapmaya zaman bulamayanlar, beş yıldızlı otellerin spor salonlarında bu ihtiyacını karşılıyor.

ABONELİK ŞARTLARI

Açık alanlarda spor yapma fırsatı bulamayanlar, sporu uzmanlar eşliğinde kontrollü yapmak isteyenler, bu merkezleri tercih ediyor. Fitness center'ı kullananlar gerek günü birlik, gerekse aylık aboneliklerle merkezlerden yararlanabiliyor. Fitness'in yanısıra aerobik dersleri de veriliyor.

MODERN CİHAZLAR

Bu salonlarda omuz, göğüs, sırt, kol, bacak, karın kasları kuvvetlendirici cihazlar yer alıyor. En gözde cihazlar; kelebek, step, bacak ve mekik makineleri. Salona gelenlerin kimisi sağlıklı bir yaşam için spor yaparken, kimisi de kilo vermeyi veya kondisyon sağlamayı amaçlıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz