Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

FISU yöneticileri Erzurum'da

Uluslararası Üniversite Sporları Federasyonu (FISU) Yönetim Kurulu Başkanı George Killian ve yönetim kurulu üyeleri, Erzurum'a geldi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
25. Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları Medya Direktörlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, FISU Yönetim Kurulu Başkanı George Killian ve 18 kişilik yönetim kurulu üyelerinin, dün akşam saatlerinde Erzurum'a geldikleri bildirildi.

Erzurum Havalimanı'nda, 25. Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları Genel Koordinatörlüğü yetkilileri tarafından karşılandığı belirtilen Killian ve beraberindekilerin, daha sonra oyunlar döneminde FISU Oteli olarak kullanılacak olan Palan Otel'e geçtikleri kaydedildi.

Açıklamada ayrıca, Killian ve 18 kişilik kurul üyelerinin, 24-25 Ocak tarihlerinde düzenlenecek olan İcra Kurulu Toplantısı'na katılacakları ve toplantıda, FISU yönetim kurulu üyelerine 11. ilerleme raporunun sunulacağı belirtilirken, oyunların açılış töreninden önce geniş katılımlı bir de basın toplantısı düzenleyecek olan FISU yönetim kurulu üyelerinin, organizasyonun son durumunu değerlendireceği ifade edildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz