Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Fischerspooner da One Love'da

  Hürriyet Haber
  28.05.2010 - 12:42 | Son Güncelleme: 28.05.2010 - 12:42

  Groove Armada, The Ting Tings, Sophie Ellis Bextor, The Whitest Boy Alive, Wild Beasts, Multitap, The Revolters, Sattas ve Gizli Özne’nin performans sergileyeceği ana sahnenin cumartesi günü sahne alacak grubu Fischerspooner oldu.

  Efes Pilsen One Love Festival dokuzuncu yılında müzikseverlere yine muhteşem bir haftasonu yaşatmaya hazırlanıyor. Festivalin ana sahnede performans sergileyecek son grubu Fischerspooner oldu. Electroclash müzik türünün büyük bir patlama yaşadığı Miss Kittin’in, Tiga’nın ve Felix da Housecat’in müzik piyasasını domine ettiği yıllarda piyasaya çıkan ve retro elektro sesleri, electroclash’e özel radikal sözlerle birleştiren Amerikalı grup, Kraftwerk, Gary Numan ve Pet Shop Boys gibi isimlerden etkilenerek sıra dışı sahne şovlarıyla da hayranlarını canlı performanslarında görsel ve işitsel bir yolculuğa çıkarıyor. Şimdiye kadar “Emerge”,“The 15th”, “Never Win”, “A Kick In The Teeth”, “We Are Electric” ve “Just Let Go” gibi önemli elektro hit’lere imza atan New York’lu elektroclash üstatları Fischerspooner, Efes Pilsen One Love Festival  sahnesinde tüm dans müzikseverler için büyüleyici bir performansa hazırlanıyor.

  Fischerspooner da One Loveda

  Her geçen yıl gerçekleştirdiği yeniliklerle yaza damgasını vuran Efes Pilsen One Love Festival bu sene de müziğe ara vermiyor. Festivalciler, 19 Haziran Cumartesi Groove Armada, Fischerspooner, The Whitest Boy Alive, Sattas, Multitap; 20 Haziran Pazar günü ise The Ting Tings, Sophie Ellis-Bextor, Wild Beasts, İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions featuring Erik Truffaz, The Revolters ve Gizli Özne’yle festival havasını yaşayacaklar. Işıklar sönünce, konserler bitince festivalciler onları bekleyen partilerde müziğe ve dansa devam edecek.

  Parti Arena

  Cumartesi günü bir şehir efsanesi Oldies But Goldies, Mabbas ve Murat Beşer ile saat 23.00’de start alırken, Pazar günü ise Mabbas Rock Party konseptiyle festivalcilere rock müziğin en eğlenceli parçalarını çalacak.

  Tamirane

  Tamirane sahnesi dans müziğinin en başarılı ve eklektik isimlerini müzikseverlere sunmaya hazırlanıyor. Cumartesi günü Köln’ün önde gelen elektronik müzik prodüktörlerinden Matias Aguayo canlı performansıyla Tamirane sahnesinde, Pazar günü ise Rainer Truby ve Yakuza ikilisi Pazar akşamına yakışır hareketli ve coşkulu bir set ile müziği devam ettirecek.

  Club 14.1

  14.1 festivalde gündüz boyunca Film Salonu olarak hizmet veriyor. En güzel müzik ve festival temalı film ve belgeseller burada festivalcileri bekliyor olacak. Cumartesi gecesi saatler 23.00’ü gösterdiğinde 14.1’de bir odada Fuchs vs. Cervus, diğer odada ise Dearhead çarpışıyor olacak. Pazar gecesi ise sevilen İngiliz prodüktör Just Jack hareketli bir DJ set için pikapların başında olacak.

  Samsung - Senin Sahnen

  Festival ana sahne ve gece partileriyle yetinmiyor. Tüm gün boyunca Samsung – Senin Sahnen platformunda, hem festivalciler hem de Türkiye’nin umut vaat eden yeni grupları yeteneklerini sergilemeye hazırlanıyor. Samsung - Senin Sahnen’de tüm gün boyunca devam edecek karaoke performansları ve merakla beklenilen Samsung Airstar yarışmasıyla tempo hiç düşmeyecek. Parmak güreşi ve dokunmatik aktivitelerin yanı sıra,  Ramadan, Neşeli Milis, Soaked, Dengesiz Herifler, Ars Longa, Model ve Kung-Fu gibi Türk grupların konserleriyle Samsung - Senin Sahnen’de eğlence geç saatlere kadar devam edecek.


  Efes Pilsen One Love Festival Program

  19 Haziran Cumartesi Ana Sahne

  Groove Armada
  Fischerspooner
  The Whitest Boy Alive
  Sattas
  Multitap

  19 Haziran Cumartesi Senin Sahnen

  Ramadan
  Neşeli Milis
  Soaked


  19 Haziran Cumartesi – Club 14.1

  Fuchs&Cervus
  dearHead


  19 Haziran Cumartesi – Tamirane

  Matias Aguavo&Band

  19 Haziran Cumartesi – Parti Arena

  Oldies But Goldies

  20 Haziran Pazar Ana Sahne

  The Ting Tings
  Sophie Ellis-Bextor
  Wild Beasts
  İstanbul Sessions
  The Revolters
  Gizli Özne

  20 Haziran Pazar Senin Sahnen

  Dengesiz Herifler
  Ars Longa
  Model
  Kung Fu


  20 Haziran Pazar – Club 14.1

  Just Jack


  20 Haziran Pazar – Tamirane

  Rainer Trüeby vs. Yakuza

  20 Haziran Pazar – Parti Arena

  Rock Party

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı