Dünya Haberleri

DÜNYA

  First Lady aerobik programı sunmaya başladı, tartışma çıktı...

  Hürriyet Haber
  17 Mayıs 2017 - 18:44Son Güncelleme : 17 Mayıs 2017 - 18:45

  Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko’nun eşi Marina Poroşenko, Ukrayna’nın önde gelen televizyon kanallarından birinde aerobik dersleri vermeye başladı.

  Ukrayna Cumhurbaşkanı’nın eşinin aerobik programı yaptığı kanalın, 3 yıl önceki devrimin ardından Rusya’ya kaçan eski Cumhurbaşkanı Viktor Yanukoviç’in destekçilerinden biri olan ve ülkenin en büyük işadamı Rinad Ahmetov’a ait olması tartışma yarattı.

   "Nasıl güçlü ve sağlıklı bir millet oluruz"

   Segodnya gazetesinin yayınladığı görüntülerde Marina Poroşenko, programa, ben Marina Poroşenko, şimdi size, basit egzersizlerle nasıl güçlü ve sağlıklı bir millet olabileceğimizi göstereceğim sözleriyle başlıyor.

  Poroşenko: "Ailemizde demokratik bir ortam var"

   Cumhurbaşkanının eşinin Rusya yanlısı kesimleri destekleyen işadamı Ahmetov’un kanalında program yapması bazı kesimlerin eleştirilerine neden olurken, Poroşenko konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Marina, siyasetle hiçbir şekilde alakası olmayan bir program yapmadan önce bana sormadı. Fakat ben görüntülere baktım, hoşuma gitti. Ailemizde demokratik bir ortam vardır" diye konuştu.

  Poroşenko’nun oğlunun Rusya tişörtlü fotoğrafı gündemde: Kendisini uyardımPoroşenko’nun oğlunun Rusya tişörtlü fotoğrafı gündemde: Kendisini uyardım

   

   

  Etiketler: First Lady , aerobik , Ukrayna
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı