Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fırsatları değerlendiremedik

Basketbol THY Avrupa Ligi 2. tur (Top 16) (G) Grubu'ndaki 3. maçında deplasmanda Real Madrid'e 89-86 yenilen Efes Pilsen'de yönetim, sergilenen mücadeleden memnun.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Efes Pilsen Genel Menajeri Engin Özerhun, kazanabilecekleri bir maçı yitirdiklerini belirtirken, “Kendi evinde yenilgisi olmayan Real Madrid'i mağlup edebilecek fırsatları yakaladık fakat bu fırsatları değerlendiremedik” dedi.

Maçı uzatmaya götürmeyebileceklerini, uzatmada ise galip gelebileceklerini anlatan Özerhun, “Hiç uzatmaya taşımadan işimizi bitirebilirdik. Orada doğru faulü yapamadık. Uzatma bölümünde yine maçı lehimize sonuçlandırabilecek fırsatımız oldu. Sonuçta yenildik ama mücadelemizden memnunuz. Eğer kazansaydık bizim için çok önemli olacaktı. Kaybetmemizin ise kaybı büyük değil. Evimizdeki Real Madrid maçını 3 sayının üzerinde bir farkla kazanarak yine tur ve liderlik şansımızı sürdürürüz” diye konuştu.

Özerhun ayrıca, karşılaşmanın Sloven hakemi Sasa Pukl ile Polonyalı hakemi Grzegorz Ziemblicki'nin yönetiminden şikayet ederek, bu iki hakemin kararlarının oyunlarını etkilediğini savundu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler