« Hürriyet.com.tr

Fırsatlar-Fikirler

Hürriyet Haber
X

Ekimde İtalya

Mika Tur, Kurban Bayramı tatilinde, 14 Ekim çıkışlı, 6 gecelik Roma-Floransa-Venedik turu düzenliyor. Fiyatı 599 Euro. (www.tatilbudur.com)

Kurban Bayramı’nda GAP’ta beş gün

ETS Tur, Kurban Bayramı’nda GAP turu düzenliyor. 4 gece 5 gün sürecek tur 14 Ekim’de başlıyor. Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, Şanlıurfa: Halfeti, Harran, Balıklı Göl, Mardin: Midyat, Batman: Hasankeyf, Adıyaman: Nemrut Dağı, Kahramanmaraş, Hatay: Antakya gezilecek yerler arasında.
Fiyatı 1099 TL. (www.etstur.com)

Kruvaziyerle ultra lüks dünya turu

Silversea gemisi ziyaretçilerini en üst konforda, kişiye özel hizmet alacakları bir ortamda dünya turuna çıkarıyor. Gezi, 6 Ocak’ta Los Angeles’ta başlayacak ve 30 Nisan’da Barcelona’da sona erecek. Avrupa’nın en gözde şehirleri, Çin, Avustralya, Singapur, Vietnam, Hindistan, Mısır, Yeni Zelanda, Hawaii gibi onlarca destinasyon bu turda keşfedilecek. Odalarının hepsi suit olan 6 yıldızlı ultra lüks gemide misafirlerin taleplerini 24 saat boyunca karşılayacak özel yardımcı hizmet veriliyor. Yardımcı, kuru temizleme hizmetinden yemek rezervasyonlarına, içkilerin her daim soğuk servis edilmesinden, valizlerin açılıp kapanmasına herşeyle birebir ilgileniyor. Daha az yolcu, daha çok serbest alan ve özel servis konseptiyle tasarlanan gemiyle dünya turuna çıkmanın bedeli Vista Suit kategorisinde kişi başı 52.550 Dolar, Owner Suit’te ise 158.450 USD. (www.jollytur.com)

Kadıkalesi Koyu’nda özel plajın avantajını yaşayın

Sundance Residences&Suites Hotel, Bodrum Kadıkalesi Koyu’nda bulunuyor. 4 bin metrekarelik özel plaja sahip. Mönüleri özgün lezzetleriyle dikkat çekiyor. Mandala SPA’sı yenilenmek isteyenlere hizmet veriyor. İsterseniz residence da kiralayabilirsiniz. İki kişi standart odada gecelik konaklama ücreti kahvaltı dahil 280 TL. (www.sundanceresidences.com)

Eylülde Kaleiçi’nin tadını çıkarın

Antalya’nın tarihi kent merkezi Kaleiçi’nde bulunan Alp Paşa Regency Suites, yılın 12 ayı, 25 odasıyla hizmet veriyor. Elle boyanmış tonozlu tavanları ve büyük kepenkli pencereleriyle dikkat çekiyor. Mermerli Sahili’ne 150 metre uzaklıkta. Kahvaltı dahil 2 kişilik konaklama fiyatı 300 TL’den başlıyor. (www.alppasa.com)

Rio Karnavalı’na katılın

Brezilya’da yapılan Rio Karnavalı, tüm dünyadan 1 milyondan fazla insanı ağırlıyor. Karnavalda, samba okulları dansçı ve müzisyenleri en iyi olmak için performans sergiliyor, bine yakın sokakta parti veriliyor. MSC Cruises, Poesia gemisiyle 25 Şubat 2014’te Rio Karnavalı turu düzenliyor. 10 gece sürecek turun fiyatı 2.899 Euro’dan başlıyor. (www.msccruises.com.tr)

Kaynak: