Gündem Haberleri

  Fırın cinayetinde 1 tutuklama

  A.A
  03.10.2008 - 15:06 | Son Güncelleme:

  Şişli'de çalıştıkları fırında “temizlik yapma” nedeniyle çıkan kavgada Metin Bektaş'ı tabancayla vurarak öldürdüğü öne sürülen şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Vali Konağı Caddesi'ndeki bir fırında dün çıkan kavgada, Metin Bektaş'ı (38) tabancayla vurarak ölümüne neden olduğu iddia edilen Celil B. (19), Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince bir akrabasının Gaziosmanpaşa'daki evinde yakalandı.

  Fırında 8 aydır hamur ustası olarak çalışan Celil B'nin, 2 ay sonra askere gideceği için kendi yerine işe başlatılan Bektaş ile temizliği kimin yapacağı konusunda ve emirler verdiği için zaman zaman tartıştığı belirtildi.

  Cinayetten kısa süre önce taraflar arasında çıkan tartışmanın diğer işçilerce yatıştırıldığı, ancak temizlik yüzünden yeniden başlayan tartışmada Celil B'nin ruhsatsız bir tabancayla Bektaş'ı vurduğu öğrenildi.

  Polisteki ifadesinde suçunu itiraf eden şüpheli Celil B'nin “pişman olduğunu belirterek, “tabancayı da yolda bulduğunu” ileri sürdüğü kaydedildi.

  Bingöl'den İstanbul'a çalışmak için gelen ve 7 kardeşine bakan Celil B, sevk edildiği Şişli Adliyesi'nde çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı