« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fırçayı yedi idmanı bıraktı

Trabzonspor’da disiplinsiz davranışlarıyla sık sık sorun çıkaran Yattara, kampa geç katıldığı için Ziya Doğan’dan azar işitince antrenmanı terketti.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR’da Doğan-Yattara gerginliği. Dünkü antrenmanda, ülkesinden geç dönen oyuncusunu sert bir dille uyaran teknik direktör Ziya Doğan, kendisinin takımdan ayrı çalışmasını istedi. Gineli yıldız bunun üzerine sinirlenerek antrenmanı terk etti. Kondisyon salonuna geçen Yattara’yı idari menajer Caner Çuvalcıoğlu ikna ederek, yeniden sahaya çıkardı. Doğan ve futbolculardan özür dileyen Yattara, daha sonra antrenmana devam etti. Ancak Gineli’ye, teknik heyetin raporuyla ceza verilebileceği bildirildi. Bordo mavili ekipte bir diğer Gineli olan yeni transfer Jabi’nin de hala kampa katılmadığı ve bu nedenle para cezası alabileceği belirtildi.

Yıldızlar göreve

Bu arada Arnavutluk’un Vllaznia takımıyla pazar günü İntertoto Kupası 2’nci ön eleme turu ilk maçında karşılaşacak olan Trabzonspor’da, daha önce genç futbolcularına şans vereceğini açıklayan Ziya Doğan, takımını Gökdeniz, Ceyhun ve Umut’la da takviye etmeyi düşünüyor. Antrenmanlarda sık sık çift kale maç yaptıran tecrübeli hocanın İntertoto mücadelesinde Serkan Balcı ve Adnan’a da yer verebileceği kaydedildi. Öte yandan Trabzonspor’da, yöneticilerden Muzaffer Ermiş, başkan yardımcılığına getirildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz