« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fiorentina'da Terim'e abluka

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Son bir hafta içerisinde Lazio, Milan, Parma, İnter, Fenerbahçe, Barcelona ve Real Madrid 'den gelen teklifler üzerine Fiorentina yöneticileri Teknik Direktörleri Fatih Terim 'i ablukaya aldı. Daha bir ay öncesine kadar Terim 'i kovmak için çareler arayan Başkan Vittorio Cecchi Gori'nin şimdilerde Türk hocayı, tutmak için servet dökebileceği belirtiliyor.

Kurmayları Luciano Luna ve Giancarlo Antognoni'yi Terim ile Ocak ayını beklemeden anlaşmaları için görevlendiren Gori'nin Teknik Direktöründen çok memnun olduğu, oynanan futboldan keyif aldığı ve ara transferde Terim'in istediği iki futbolcuyu alabilmek için nakit para aradığı da kendisine yakın çevrelerden gelen haberler arsında.

Gençlere ve alt yapıya dönük uzun vadeli bir çalışma planını Terim 'e götürmeye hazırlanan Luna - Antognoni ikilisi "Terim'den çok memnunuz. Malesani için yaptığımız hataya düşmek istemiyoruz. Piyasada ki en iyi hoca bizde. Kendisi ile oturup uzun vadeli bir çalışma planı dışında sözleşme imzalamak istiyoruz. Fatih Terim 'i hiçbir yere göndermeyeceğiz" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz