ANTALYA HABERLERİ FİNİKE HABERLERİ

Finike Belediyesi'nde kasım meclisi

DHA
04.11.2017 - 11:21Son Güncelleme :
Finike Belediyesinde kasım meclisi
DHA

 

Suat SÖĞÜT/FİNİKE, (DHA) - FİNİKE Belediyesi kasım ayı meclis toplantısı yapıldı.

Finike Belediyesi'nin kasım ayı meclis toplantısı başkan vekili Recep Özkaya yönetiminde gerçekleştirildi. Belediye meclis salonundaki toplantıda 6 gündem maddesi görüşüldü. Taşımalı eğitim kapsamında olmayan ve ihtiyaç sahibi olarak belirlenen öğrencilere verilecek servis ücretleri görüşüldü. Plan ve Bütçe Komisyonu'na havale edilen konu oturum arası verilerek yeniden ele alındı. Plan Bütçe Komisyonu üyelerinin olumlu görüş verdiği konu oybirliğiyle kabul edildi.

Turunçova Belediyesi eski binasının Finike Jandarma Karakolu'na tahsis edilmesi görüşüldü. Meclis üyelerinin görüş alışverişinin ardından Turunçova Mahallesi, Bağyaka Demircilik mevkii 139 ada 4 parselde bulunan 3 katlı eski belediye binası, jandarma karakolu olarak kullanılması şartıyla 25 yıllığına tahsis edildi.

Toplantıda ayrıca önergeyle gündeme alınan 1809-A parsel numaralı hazine taşınmazının Defterdarlıktan alınan uygun görüş doğrultusunda daha önce Antalya Büyükşehir Belediyesi 935 sayılı kararıyla tarımsal depolama alanına dönüştürülen yer; yatırım ve kullanım yapılmadığı için fidan ve tohum üretim tesisine dönüştürülmesi görüşüldü. İmar Komisyonu'na havale edilen konu ara oturumun ardından yeniden ele alınarak fidan ve tohum üretim tesisine dönüştürülmesi oybirliğiyle kabul edildi.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Finike haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Finike haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Finike Belediyesi'nde kasım meclisi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Kasım 2018, Pazartesi
 • İmsak
  06:03
 • Guneş
  07:25
 • Öğle
  12:47
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:15
Sayfa Başı