Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Finalspor'a tecrübeli oyun kurucu

TB2L takımlarından Final Spor oyun kurucu pozisyonuna Mustafa Güçyetmez’i transfer ederek kadrosunu güçlendirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Final Spor yapmış olduğu Marshal Moses transferinden sonra Türkiye liglerinin tecrübeli ve başarılı oyun kurucusu, Mustafa Güçyetmez 1 yıllık sözleşme imzaladı. 3 yıl önce de Final Spor formasını giyen oyuncu 1.90 boyunda ve 1 ve 2 numaralı pozisyonlarda oynayabiliyor.

Mustafa Güçyetmez geçen sezon Torku Selçuk Üniversitesi’nde 24.34 dakika alırken, 9.6 sayı, 2.5 ribaund ve 3.1 asist ortalamaları ile oynadı. İmza töreninde Final Spor Basketbol Şube Sorumlusu Yasin Taşel, İdari Koordinatör Tahsin Yıldırım ve Genel Menajer Uğur Özmen katıldı.

Mustafa ile transferi kapatıklarını belirten Genel Menajer Uğur Özmen, “Şimdilik ikinci yabancıyı düşünmüyoruz. Mustafa ile takımımız daha da güçlenmiş oldu. Çalışmalarımız zaten yaklaşık 1,5-2 aydır devam ediyor. Bayram sonrasında 24 Ağustos - 01 Eylül tarihlerinde Ayvalık' da yabancı oyuncumuzun da katılımı ile bir kampımız olacak. 6-7-8 Eylül tarihleri arasında da Bursa'da bir turnuva organize ederek yeni sezona hazır bir şekilde başlamak istiyoruz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz