Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Finallere süper prim

Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve yönetim kurulu üyeleri Bosna Hersek galibiyetinden sonra ay yıldızlı futbolcuları kutlayıp, müjdeyi verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
A Milli Takımımız 2010 Dünya Kupası finallerine kalması halinde futbolcularımız süper prim alacak. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl, M.Ali Aydınlar, Mehmet Baykan, Zafer Yıldırım, Arif Koşar, Serdar Güzelaydın, Tuncay Karartı ve Ufuk Özertem, önceki akşamki Bosna Hersek maçı sonrası toplu halde ay yıldızlı takımın kamp yaptığı Swiss Otelde galibiyeti birlikte kutladılar.

Sıra Estonya’da

Tüm oyuncuları tek tek tebrik eden başkan Mahmut Özgener "Milli Takımımız kritik bir dönemdeydi. As oyuncularımızın sakatlanmasına rağmen Bosna Hersek maçında bize bu zaferi yaşatan teknik direktör Fatih Terim yardımcılarına ve oyunculara teşekkür ediyorum. Onlara inancımızın doğru olduğunu bir kez daha gösterdiler. Böylesi muhteşem gecelerin devamının geleceğine inanıyoruz" dedi.

Özgener ay yıldızlı takımın kazanmasındaki en büyük faktörü BJK İnönü Stadı’nı dolduran futbolseverlerin büyük desteği olduğunu hatırlatarak şöyle konuştu: "Sırada Estonya ile yapacağımız maç var. Bu karşılaşmaya daha moralli ve rahat çıkacağız. Türk Milli Takım tarihinde yeni bir sayfa açtık. 2010 Dünya Kupası Grup Elemeleri için özel prim sistemi belirledik. Futbolcu arkadaşlarımıza layık olduğu süper primi ödeyeceğimizi şimdiden müjdelemek istiyorum."

Bunları da Beğenebilirsiniz