Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Finaldeki rakibimizi bekliyoruz

Beko Basketbol Ligi'nde dün yapılan maçta Beşiktaş Cola Turka'yı 96-88 mağlup ederek, play-off finaline yükselen Efes Pilsen, artık finaldeki rakibini bekliyor.

A.A
SON GÜNCELLEME
Efes Pilsen Genel Menajeri Engin Özerhun, Beşiktaş Cola Turka'nın son şansını kendi seyircisi önünde iyi kullanmak istediğini belirterek, “Maça istekli başladık ve sayı yemeden 16 sayılık farka ulaştık. Ancak bu avantajımızı kullanamadık. İlk yarının bitimine kadar 15 dakikada 46 sayı yememiz kötü oldu. Bu son derece şaşırtıcı” dedi.

İlk maçta da iniş çıkışlar yaşadıklarını anlatan Özerhun, “Ancak bu karşılaşmada beklemiyordum. Skorda arayı açtığımızda hep yakalandık. Beşiktaş Cola Turka da zaten iyi bir takım. Son şansını elinden geldiğince iyi değerlendirmeye çalıştı ama maçın sonunu iyi oynayıp kazandık ve finale yükseldik. Artık finaldeki rakibimizi bekliyoruz” diye konuştu.

Engin Özerhun, maçtan sonra Beşiktaşlı bazı taraftarların antrenör Ergin Ataman ve oyuncuları Kaya Peker'e yaptıkları küfürlü tezahüratlarla ilgili olarak da, “Beşiktaşlı yöneticiler maçtan sonra özür dilediler. Birkaç kişinin yaptığı şeyler olduğunu söylediler. Orada kaldı her şey. Büyütülecek fazla bir şey olduğunu düşünmüyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz