Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Final için yeter

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü, "Niyet olarak iyiydik. Ancak futbol olarak aynı şeyi söyleyemem. 1-0’lık skor bizim için avantajlı. Deplasmanda da kazanıp, şampiyonaya gitmek istiyoruz" diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Türkiye - Belarus maçından kareler...

AVRUPA Şampiyonası play-off ilk maçında Belarus’u 1-0 yenen Ümit Milli Futbol Takımımız finaller için büyük avantaj sağlarken, Teknik Direktör Hami Mandıralı, "Bu skor bize yeter" dedi.

Antalya’daki ilk maçta niyet olarak iyi, futbol olarak kötü olduklarını ifade eden Mandıralı, şunları söyledi: "Ama sonuç olarak iyiydik. Türkiye gerçek kimliğini ortaya koyarsa orada rahatlıkla tur atlar. 1-0 önemli bir skor. Gol yemeden buradan gidiyoruz. Mutluyuz.

Rakibimiz dişli

Rakibimizin dişli olduğu unutulmasın. Belarus karşısında alınan 1-0’lık sonuç asla küçümsenmesin. Maçta ileri uç oyuncuları yalnız kaldı ve yeteri kadar yardım alamadı. Çok şey beklediğimiz futbolcularımızdan ise iyi bekleneni alamadık. Niyet olarak iyi, futbol olarak iyi değildik. Kazanmak güzel, bunun keyfini yaşamak istiyoruz. Oradaki maçta daha iyi oynayacağımıza inanıyoruz. Şampiyonaya katılmayı çok arzuluyoruz."

Pes etmeyeceğiz

Belarus Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Yuri Kurnenin ise "Maçın ikici yarısı genelinde oyun eşit düzeyde gitti. Ancak Türkiye bizden güçlü bir ekip olduğu için maçı 1-0 kazandı. Ama hiçbir şey bitmiş değil" şeklinde konuştu.

Elmaağaçlı’ya başarı diledi

ÜMİT
Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Hami Mandıralı, Dünya Gençler Okçuluk Şampiyonası’nda finale yükselen Demir Elmaağaçlı’yı ziyaret ederek kutladı ve başarı diledi. Mandıralı, Elmaağaçlı’ya, "Çalışmalarının karşılığını alacağına inanıyorum ve final maçında iyi şanslar diliyorum" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler