« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Final Four biletleri satışa çıktı

İstanbul’daki 2012 Turkish Airlines Final Four heyecanını Sinan Erdem Spor Salonu’nda yaşamak isteyen basketbolseverler için organizasyonun biletleri satışa çıktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Final Four biletleri THY Euroleage’in internet sitesi www.euroleague.net üzerinden satılıyor.

2012 Turkish Airlines Final Four İstanbul, Mayıs ayının ikinci haftasonunda 14 bin 535 seyirci kapasiteli muhteşem Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek. Salonun %80’ini kapsayan biletler satışa sunulacak, kalan bölümler de medya, sponsorlar, otoriteler ve takımlara ayrılacak. Bilet satış süreci iki devre halinde yapılacak ve bunların ilki 23 Ocak Pazartesi 13:00’te başladı.

İkinci etaba ise Final Four’a kalan dört takım netleştikten sonra geçilecek ve bu takımlara taraftarlarına dağıtmaları için yaklaşık 1000’er adet bilet tahsise dilecek. Biletler kategorilere göre satılacak ve ayrıca organizasyonun güvenliği ve eğlenceli geçmesini sağlamak amacıyla taraftarlar tuttukları takımlara göre gruplandırılacaklar.

Tüm biletler 11 Mayıs’taki yarı finaller ile 13 Mayıs’taki üçüncülük ve final karşılaşmalarından oluşan toplam 4 maçı kapsayacak. Fiyatlar da kanun gereği günlük döviz kurlarına bağlı olarak 385 TL ile 1500 TL arasında değişiyor. Düşük fiyatlı biletlerin sayısı ise Final Four organizasyonunu daha fazla basketbolseverin salonda takip edebilmesi için önceki organizasyonlara oranla arttırıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz