Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Final Fantasy XII: The Zodiac Age'in hikaye fragmanı yayınlandı

  Hürriyet Haber
  03 Mayıs 2017 - 08:48Son Güncelleme : 03 Mayıs 2017 - 08:49

  Çıktığı ilk zamanlarda farklı görselleri ve mekanikleri ile çağının ilerisinde bir yapım olarak görülen Final Fantasy 12'nin yeni versiyonunun çıkmasına az kaldı. PlayStation 4 için geliştirilen yeni versiyon 11 Temmuz'da raflarda yerini alacak.

  Square Enix tarafından geliştirilen Final Fantasy 12 oyuncular tarafından temasından dolayı çok sevilmişti. Square Enix oyunun farklı dünyasını özleyen oyuncular için PlayStation’a uygun yeni bir versiyonunu çıkarmaya hazırlaıyor. Final Fantasy XII: The Zodiac Age adı ile çıkacak oyun için bir de yeni hikaye fragmanı yayınlandı. Oyunu daha önce oynamayanlar ve bu yeni versiyonunu merak edenler bu video sayesinde oyunun geliştirilmiş görsellerini görebiliyor ve hikayesii hakkında bilgi sahibi olabilirler. Final Fantasy XII  bir ana karakter olmadığı gerekçesiyle tepkiler alsa da serisinin en iyi oyunlarından biri olarak kabul görüyor.

  Çıktığı ilk zamanlarda farklı görselleri ve mekanikleri ile oldukça ilgi çeken ve çağından oldukça ileri olan oyunun yeni versiyonu Final Fantasy XII: The Zodiac Age, 11 Temmuz'da PlayStation 4 için raflarda yerini alacak.

  Oyunun geçtiğimiz gün yayınlanan yeni hikaye fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı