« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fileye Kartal pençesi :3-2

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Siyah beyazlı bayanlar, lig lideri Eczacıbaşı'nı Arzu, Deniz ve Nihan'ın etkili oyunlarıyla devirerek, güçlü rakibine bu sezonki ilk yenilgisini tattırdı.

BAYANLAR Voleybol Birinci Ligi'nde Beşiktaş, sezonun en büyük sürprizine imza atarak, lider Eczacıbaşı'na ligdeki ilk yenilgisini tattırdı: 3-2. Siyah beyazlı ekibin tecrübeli pasörü Arzu, eski takımı karşısında mükemmel bir oyun sergileyerek sahanın yıldızı oldu. Libero Nihan, savunmadaki başarısıyla göz doldururken, Deniz de kritik anlarda kazandırdığı sayılarla maçın kahramanları arasında yer aldı. Çok tutuk bir oyun sergileyen Eczacıbaşı'nda ise Barbara'nın çabaları yetersiz kaldı. Beşiktaş, bu galibiyetle ligi dördüncü sırada bitirme yolunda önemli bir avantaj yakaladı. Öte yandan Eczacıbaşı Yönetim Kurulu, disiplinsiz davranışları nedeniyle Mesude'yi kadro dışı bıraktı.

SALON: Burhan Felek

HAKEMLER: Serdar Nişancıoğlu (***), Çetin Acar (***)

BEŞİKTAŞ: Dos Santos (****), Duygu (**), Deniz (****), Elisangela (**), Julia (***), Arzu (****), Nihan (Libero ****) (Melek **, Emel **)

ECZACIBAŞI: Bahar (**), Natalia (**), Özlem (**), Barbara (***), Radostina (*), Çiğdem (*), Gülden (Libero **) (Izolda **, Sinem *, Gökçen *)

SETLER: 25-19, 23-25, 14-25, 27-25, 15-12

SÜRE: 95 Dakika (19, 21, 18, 24, 13)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.