Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Filenin Sultanları kampa girdi

2008 Pekin Olimpiyatları Avrupa Kıtası Ön Eleme müsabakalarına katılacak olan (A) Milli Bayan Voleybol Takımı, İstanbul'da kampa girdi.

İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

7-11 Kasım tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olan şampiyonanın çalışmalarını 28 Ekim'e kadar İstanbul'da sürdürecek olan Filenin Sultanları, 29 Ekim tarihinde de Ankara'da kampa girecek.

A Milli Takım Antrenörü Alessandro Chiappini yaptığı açıklamada, çok önemli bir turnuvada sınav vereceklerini belirterek "Önümüzde olimpiyat ön elemeleri var. Olimpiyatlara katılmayı çok istiyoruz. Amacımız, bu gruptan birinci olarak çıkıp, Almanya'da yapılacak elemelere katılabilmek. İşimizin zorluğunun ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Takımım, seyircimizin de desteği ile bunu başarabilecektir, buna inanıyorum. Önümüzdeki kısa süreyi değerlendirip, en iyi şekilde hazırlanacağız" dedi.

A Milli Takımın kamp kadrosunda şu isimler bulunuyor:
"Pelin ÇELİK, Çiğdem RASNA, Seda TOKATLIOĞLU (Fenerbahçe), Naz AYDEMİR, Ayşe Gökçen DENKEL, Esra GÜMÜŞ, Neriman ÖZSOY, Gülden KAYALAR (Eczacıbaşı), Nedime Elif AĞCA (Rccan Nes), Aysun ÖZBEK, Gözde KIRDAR, Deniz HAKYEMEZ, Bahar TOKSOY, Nihan YELDAN, Arzu GÖLLÜ (V. Güneş Sigorta), Eda ERDEM (Beşiktaş), Neslihan DARNEL (Spor Tenerife), Güldeniz ÖNAL (İller Bankası)."


Bunları da Beğenebilirsiniz