Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fikret Orman, Kızıl Meydan'da meydan okudu!

Fikret Orman, sezon sonunda Vodafone Arena’ya şampiyon dönmeleri halinde rakiplerinin üç yıl boyunca kendilerinden şampiyonluğu alamayacağını söyledi. Orman, Avrupa Ligi’nde de gruptan çıkacaklarına olan inancının tam olduğunu vurguladı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni statları Vodafone Arena’ya şampiyon dönmeleri halinde üç yıl daha şampiyonluğun ellerinden alınmayacağını söyledi. UEFA Avrupa Ligi’nde oynanan Lokomotiv Moskova maçı için Moskava’nın ünlü Kızıl Meydan’ında konuştuğumuz Orman, yeni stadın çatısının çok dikkatli şekilde kaldırıldığını belirterek, “Stadın şubata kadar tamamlanmasını hedefliyoruz. Bu sezon şampiyon olup taraftarlarımızla mutlu olmak istiyoruz. Şampiyon olarak Vodafone Arena Stadı’na girdiğimizde, 3 yıl bizden kolay kolay şampiyonluk alamazlar” diye konuştu.

Fikret Orman, Kızıl Meydanda meydan okudu

BİZ BU GRUPTAN ÇIKARIZI
Avrupa Ligi’ne de değinen Orman, “Lokomotiv maçından galibiyetle dönmeyi arzuluyorduk fakat iklim şartları buna engel oldu. Biz yönetim olarak takımımıza inanıyor ve güveniyoruz. Beşiktaş’ın da bu gruptan çıkacağınada inanıyoruz” dedi.

Ara transfer için teknik direktör Şenol Güneş’in raporunu beklediklerini vurgulayan Orman, sözlerine şöyle devam etti: “Yönetim olarak herşeyin üstesinden geliyoruz. Beni en çok sevindiren olay yeni stadın localarının hepsinin satılması. Bizlere inanan ve güvenenlere coşkulu bir sezon yaşatmak istiyoruz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler