« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fikret Orman: Beşiktaş'a uçak alacağız

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, gelecek sezonda Beşiktaş'ın kendi logosunu taşıyan uçakla uçacağını anlatırken, Çin, Kore ya da Japonya'dan oyuncu alacaklarını anlattı.

Kenan BAŞARAN
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ın bundan sonra kendi uçağıyla uçacağını söyledi. Orman, dün iftarda basın mensuplarıyla yaptığı sohbette Beşiktaş'ın kendi logosunu taşıyan bir uçakla uçağını belirtirken, deplasman maçlarına da aynı şekilde Beşiktaş logosunun kaplı olduğu otobüslerle gideceklerini açıkladı.

'BEŞİKTAŞ'I MARKALAŞTIRMAK İSTİYORUZ'
Beşiktaş'ı markalaştırmak istediklerini anlatan Başkan Orman, projenin detaylarıyla ilgili fazla bilgi vermedi.
Bu arada 2013 yılında Beşiktaş Borajet ortaklığıyla böyle bir çalışma planlamış, Beşiktaş logolu uçağa da efsane bir futbolcunun ismi verilmesi gündeme gelmiş ama proje hayata geçecememişti.

'UZAK DOĞU'DAN OYUNCU ALACAĞIZ'
Öte yandan Fikret Orman, “Peki siz Çin’den oyuncu alacak mısınız” sorusuna ise, “Bu da olacak. Çin, Kore veya Japonya’dan oyuncu almayı ciddi ciddi planlıyoruz. Bakın Chelsea ile görüşmelerde bize 530 milyon taraftarları olduğunu söylemişlerdi. Biz buna gülmüştük. Oysa Uzakdoğu’daki taraftarları kast ediyorlardı. 30 milyona yakın kendi marklarını taşıyan kart satışlarına sahipler. Biz de bu yönde adımlar atmak istiyoruz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz