İSTANBUL HABERLERİ

Fikret Orman: "Beşiktaş bir oyuncunun gelişmesi için dönem harcayacak kulüp değildir"

DHA
29.03.2017 - 17:38Son Güncelleme :
Fikret Orman: Beşiktaş bir oyuncunun gelişmesi için dönem harcayacak kulüp değildir
DHA

 

"Emre Mor'u biz istersek düşünebiliriz"

"Marcelo Necip ve Oğuzhan ile yeni kontrat yapıyoruz"Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, günün ikinci açıklamasını Vodafone Arena'da yaptı. Futbol harici yabancı futbolcular için alınan evlerin lansmanında konuşan Orman bu kez transfer gündemini değerlendirdi. Orman ismi sıkça telaffuz edilen Emre Mor için "biz de gazetelerden okuyoruz. Beşiktaş bir oyuncunun gelişmesi için dönem harcayacak kulüp değildir. Emre Mor'u ancak biz istersek düşünebiliriz" diye konuştu.

Fikret Orman Oğuzhan, Necip ve Marcelo ile de yeni kontrat yapmak için görüştüklerini ve yakında yeni sözleşmelerin imzalanacağını da açıkladı.

Başkan Orman'ın açıklamaları şöyle:

"BEŞİKTAŞ BİR OYUNCUNUN GELİŞMESİ İÇİN DÖNEM HARCAYACAK KULÜP DEĞİLDİR"

"Emre Mor'u ben de gazeteden okuyorum. Dortmund'a gitmeden bizim de beğendiğimiz bir oyuncuydu. O zaman transferi için uğraşmıştık. Fakat Beşiktaş Kulübü dünyanın sayılı kulüplerinden ve Avrupa'nın ilk 16 takımları arasındayız. İnşallah ilk 8'e de gireceğiz. Beşiktaş, bir oyuncunun gelişmesi için dönem harcayacak bir kulüp değil. Böyle bir görüşmemiz de yok. Niyetimiz de yok. Emre Mor Beşiktaş'a geldi diye okuyoruz. Emre'yi biz istersek şartları ve uzun dönemi ile alakalı isteriz"

"MARCELO NECİP VE OĞUZHAN İLE YENİ KONTRAT YAPIYORUZ"

'İlgilendiğimiz oyuncular da oluyor. Kontratsal oyuncularla zaten işimiz uzun süreli. Şu aşamada Marcelo'nun Necip ve Oğuzhan'ın kontratlarını uzatıyoruz. O aşamadayız. Çok fazla transfer yapmayı düşünmüyoruz. 1 ya da 2 transfer olacak. İlgilendiğimiz oyuncular var ama isim zikrettiğimiz zaman olmuyor. Baktığımız oyuncular var, yerli oyuncular da var beğendiğimiz. En iyi scout ekibiyle çalışmaktayız ve onlar bize beğendikleri futbolcuları devamlı raporluyorlar"

BEŞİKTAŞ YABANCI SPORCULAR İÇİN EV ALDI

Beşiktaş futbol harici yabancı sporcular için 11 adet ev satın aldı.

DKY inşaat firmasının Kağıthane semtinde yaptığı projeden satın alınan dairelerin lansmanı Vodafone Arena Stadı'nda yapıldı.

Lansmana Beşiktaş başkanı Fikret Orman DKY firmasının sahipleri İbrahim Dumankaya ile oğlu Ali Dumankaya katıldı. Başkan Orman yaptığı açıklamada yüksek kira giderlerinden kurtulmak için böyle bir yola başvurduklarını ve dairelerin futbol harici yabancı sporculara tahsis edileceğini söyledi.

Orman, dairelerin bedelinden düşük rakamlara alındığını ve başka sponsorluk anlaşmalarının devam edeceğini belirtti.

KOMBİNE MERKEZİ TANITILDI

Başkan Orman lansman sonrası Vodafone Arena Stadı içinde hizmete giren kombine merkezini de tanıttı. Kombinelere yoğun ilgi olduğunu ifade eden Orman sayıyı 32 bin ile sınırlandıracaklarını söyledi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

-DKY ile basın toplantısı

- Fikret Orman açıklamalar

-Kombine merkezi tanıtımı ve açıklamar

Haber-Kamera: ALİ DANAŞ / İSTANBUL,(DHA)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Fikret Orman: "Beşiktaş bir oyuncunun gelişmesi için dönem harcayacak kulüp değildir" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 17 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Fikret Orman: "Beşiktaş bir oyuncunun gelişmesi için dönem harcayacak kulüp değildir" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı