GeriSpor Fikret Ercan’a Rotary Meslek Hizmet Ödülü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fikret Ercan’a Rotary Meslek Hizmet Ödülü

Dokuz Rotary Kulübü, ortak bir gece düzenleyerek Hürriyet Gazetesi Yayın Koordinatörü Fikret Ercan'a ‘‘2002 Meslek Hizmet Ödülü’’ verdi.

Ümraniye Rotary Kulübü tarafından Esentepe'deki Dedeman Oteli'nde önceki akşam düzenlenen Üçüncü Grup Rotary Kulüpleri toplantısında Ercan'a ödülünü veren 2420 Bölge Guvernörü Çetinkaya Apatay, şunları söyledi:

‘‘Ercan gazetecidir. 35 yıldır içinde bulunduğu mesleğin her kademesinde çalışmıştır. Mürekkep kokusunu bilen bir kişidir. Mesleğine hizmet için kendisinden çok şey vermiştir. Biz Rotaryenler, toplumun alt kesiminden en üst kesimine kadar mesleklerinde başarılı olanlara ödül veriyoruz. Külüp başkanlarına bu isabetli kararından dolayı çok teşekkür ediyorum.’’

Ümraniye, Adalar, Ulus, Beylerbeyi, İstanbul, Beykoz, Küçükçekmece, Pendik ve Maltepe Rotary kulüplerinden oluşan üçüncü grup Rotary Kulüpleri Başkanları ve Rotaryenler'in katıldığı gecede Beylerbeyi Rotary Kulübü tarafından mesleğinde 40 yılını dolduran TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi İşyeri Hekimi Doç. Dr. Mehmet Özer'e de Meslek Hizmet Ödülü verildi.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle