« Hürriyet.com.tr
MENÜ

FIFA hakemi istiyoruz

Trabzonspor yönetimi, Vestel Manisa maçının hakemi Cem Deda’ya ateş püskürürken, 4 büyüklerin bu sezon oynayacağı tüm maçları FIFA kokartlı hakemlerin yönetmesini talep etti.

Ömür AVCI/DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, 4 büyük takımın oynayacağı tüm maçlara FIFA kokartlı hakemler verilmesi gerektiğini savundu. Dün Trabzon’da basın toplantısı düzenleyen Kafkas, Vestel Manisaspor ile oynadıkları maçı yöneten Cem Deda’nın çok kötü bir yönetim gösterdiğini anlattı.

Kafkas, "Görevde bulunduğumuz 9 aylık dönemde hiçbir hakem için olumsuz söylemlerimiz olmadı. Ancak Vestel maçında sadece biz değil, tribündeki 20 bin kişi hakem Cem Deda’ya tepki gösterdi. MHK Başkanı Mustafa Çulcu da hakemi beğenmedi. Bu kurula, yine de güvenimiz tam ama 4 büyük takımın maçlarına daha deneyimli ve FIFA kokartlı hakemlerin verilmesi gerektiğine inanıyoruz" dedi. Transfer çalışmalarına da değinen Zeyyat Kafkas, teknik heyetin kendilerinden forvet ve kaleci talebinde bulunmadığını ve transferin 20 Ağustos’tan sonra netleşeceğini sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz