« Hürriyet.com.tr
MENÜ

FIFA’dan ipucu aldık

İbrahim Hacıosmanoğlu, şike sürecine ilişkin olarak bundan sonra muhataplarının FIFA olacağını belirterek, sonucun istedikleri gibi olacağını savundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, göreve geldiklerinden bu yana şike sürecini takip ettiklerini vurgulayarak, “FIFA’dan tarafımıza ulaşan yazının içeriği sonucun istediğimiz gibi olacağı yönünde ipuçları vermektedir” dedi. Trabzonspor dergisinin ocak sayısındaki yazısında Hacıosmanoğlu, “UEFA Disiplin Komitesi’nin vereceği karara bağlı olarak artık muhatabımız dünyanın futboldaki birinci yetkili ismi FIFA olacak ve hak arayışımızı bu düzeyde sürdürme şansı yakalayacağız” dedi.

HALiLHODZiC iLE AYRILIK KARARI VERiLMESi KOLAY DEĞiLDi

Olağan mali genel kurulda mali tabloların ibrası için teşekkür eden Hacıosmanoğlu, teknik direktör değişikliğine de değindi. Hacıosmanoğlu şöyle dedi: “Büyük beklentilerimizin olduğu Vahid Halilhodzic’le kolay olmayan bir karar alarak yollarımızı ayırdık. Kulübümüzün kültürünü ve beklentilerini iyi bilen Ersun Yanal’ın oluşturduğumuz kaliteli kadroyu daha efektif kullanabileceğine olan güvenimiz tercihimizde önemli rol oynamıştır.”


Bunları da Beğenebilirsiniz