GeriBasketbol FiatBall 2010 Bolu'da Start Alıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

FiatBall 2010 Bolu'da Start Alıyor

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ve Tofaş Spor Kulübü işbirliği ile 2000 yılından bu yana süren “Basketbol Gönüllüleri” projesi kapsamında her yıl düzenlenen FIATBall Basketbol Şenliği’nin 2010 ayağı, Bolu’da start aldı.

15 takım ve 150 sporcu çocuğun katıldığı ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversite’sinde başlayan FiatBall 2010 turnuvası süresince çocukların takım çalışması, iletişim gibi bir takım yaşam becerilerinin gelişmesinin yanında turnuva heyecanını da yaşamaları hedefleniyor.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve Tofaş Spor Kulübü işbirliğinde hayata geçen Basketbol Gönüllüleri Projesi kapsamında bugüne kadar 5000’i aşkın çocuğu basketbol ile tanıştıran FiatBall Basketbol Şenliği’nin 2010 ayağı, Bolu’da start aldı. Basketbol Gönüllüleri Projesi kapsamında İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir, Van, Afyon, Diyarbakır, Mardin, Gaziantep, Samsun gibi illerden gelen 15 takım, FiatBall 2010 kapsamında biraraya geliyor. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversite’sinde başlayan FiatBall 2010 turnuvası süresince 1997-1999 arası doğumlu çocukların takım çalışması, iletişim gibi bir takım yaşam becerilerinin gelişmesinin yanında turnuva heyecanını da yaşamaları hedefleniyor. Turnuva süresince maçlar dışında kalan serbest zamanlarda TEGV ile ortaklaşa yapılacak eğitim programı çerçevesinde katılımcılara “Spor ve Hayat Becerileri” başlığında eğlenceli etkinlikler düzenlenecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle