« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Feyenoord, Ayasofya’yı gezmek için gelmedi!

Slaven Bilic, “İnsanlar bizim turu geçtiğimizi düşünüyor ama öyle değil. Feyenoord büyük bir takım. İstanbul’a da turistik gezi için gelmediler. Zor maça çıkacağız” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Slaven Bilic ve milli oyuncu Olcay Şahan, Feyenoord maçı öncesi basının karşısındaydı. Siyah beyazlıların teknik patronu Feyenoord maçının zorlu geçeceğini ifade ederek “İnsanlar maç oynanmadan turu geçtiğimizi düşünüyor ve play-off‘taki rakipler hakkında konuşuyorlar. Ama durum kesinlikle böyle değil. Feyenoord çok ciddi bir takım ve büyük bir kulüp. Buraya da Ayasofya’yı gezmek, turistik gezi yapmak için gelmediler. İşimizi yaparsak, istediğimiz sonucu alırız” dedi.

“TRANSFER ŞART”

Feyenoord maçına yetişmeyen transferlerin diğer karşılaşmalar öncesi yapılması gerektiğini de vurgulayan Bilic, “Takviyelere ihtiyacımız var” diye konuştu.
Olcay Şahan ise şunları söyledi: “Gruplara kalmayı hedefliyoruz. İlk maça iyi hazırlanmıştık. İnancımız vardı. İkinci maça da aynı ciddiyetle hazırlanıyoruz. Kazanıp turu geçmek hedefindeyiz.”


Bunları da Beğenebilirsiniz