Gündem Haberleri

  Fethiye'de 37 tesisin açılışını gerçekleştirdi

  A.A
  15.01.2011 - 16:48 | Son Güncelleme:

  Başbakan Erdoğan, Muğla'nın Fethiye ilçesinde toplu açılış törenine katıldı.

  Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende halka hitap eden Erdoğan, Fethiye'de, Muğla genelinde yapımı tamamlanan 18 eğitim tesisinin de resmi açılışını yaptıklarını ifade ederek, bu 18 eğitim kurumunun Muğla'ya, Fethiye'ye ve diğer ilçelere hayırlı olması dileğinde bulundu.

  Başta hayırsever vatandaşlar olmak üzere bu okulların yapımında emeği geçen herkesi tebrik ettiğini vurgulayan Erdoğan, “Ülkem milletim adına kendilerine şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

  Başbakan Erdoğan, ayrıca Kavaklıdere İlçe Hastanesi'nin ek binasını, Suat Dereli Huzurevini, Fethiye Bakım ve Sosyal Rehabilitasyon Merkezi'ni, Fethiye Sosyal Güvenlik Merkezi'ni, yine Fethiye'de Tarım Kredi Kooperatiflerine ait hizmet binaları ve depolarını bugün açtıklarını vurgulayarak, açılışlar arasında yangın kuleleri, atık su arıtma tesisleri ve meteoroloji radarının da bulunduğunu söyledi.

  KÖYDES kapsamında yapılan 108 işi bir tek açılış olarak saydıklarını belirten Erdoğan, İl Özel İdaresi tarafından gerçekleştirilen 333 projeyi de tek açılış olarak saydıklarını dile getiren Erdoğan, hepsinin hayırlı olmasını diledi. Erdoğan, “Bakınız, bir çeşme açılış töreni yapmıyoruz. Gördüğünüz gibi toplu bir açılış töreni yapıyoruz” dedi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı