MUĞLA HABERLERİ

Fethiye’de Itf İnternational Forum

IHA
19.10.2015 - 14:06Son Güncelleme :

YDA GENEL MÜDÜRÜ HAMDİ GÜVENÇ RUS ACENTA YETKİLİLERİNİ KARANFİLLER İLE KARŞILADI.

IHA

Fethiye’de yapılan "ITF International Travel Forum"da yer almak üzere, Rusya’nın çeşitli bölgelerinden, bölge acentesi sahipleri ve üst düzey temsilcilerinin yer aldığı 400 kişilik kafile YDA Dalaman Havalimanı’nda törenle karşılandı.
Aralarında dünyaca ünlü Rus Şarkıcı Sergey Zukov’un da bulunduğu misafirlerle sohbet eden YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, dört yıl içerisinde 7.si gerçekleştirilen “ITF” organizasyonlarının bir dünya devi olan, Intourist/ThomasCook Acentesi tarafından organize edildiğine işaret ederek, “Turizm açısından çok önemli olan bu organizasyonu bölgemizde gerçekleştiren Intourist/ThomasCook Acentesi yetkililerine teşekkür ediyorum. Bölge Turizmine, tartışmasız bir şekilde, önemli yararlar sağlayan bu organizasyonların başarısı ve yarattığı pozitif etkinin teşviki ile bu çalışmaların sürdürülmesi, yeni hedeflerin yer alması ve geliştirilerek devam ettirilmesi önemli” dedi.
Organizasyonun amacının yerel yönetimler ve İşletmecilerle yüz-yüze buluşma/görüşme fırsatının yaratılması olduğuna işaret eden Güvenç, “Bu kapsamda, doğrudan temaslar sağlanarak iş olanaklarının geliştirilmesi doğrultusunda, öngörülen faydaları arttırmak hedefleniyor. Bölgemizde bulundukları süre içinde, 400 acenteci konukla bağlantılarını geliştirmeyi planlayan, bölgemizin turizm yatırımcıları ve konaklama tesislerinin yöneticileri de bu organizasyonda yer alıyorlar” diye konuştu.
Güvenç, “Rus turizm potansiyelinin, tatil tercihlerini kullanırken, bölgemizi ve organizasyonda yer alan tesislerimizi seçmesini sağlayarak; maksimum fayda üretebilme imkanları yaratacak olan bu organizasyon, Acente ve konaklama tesislerinin birlikte yaratacağı sinerji ile bölgemize ve işletmelerimize ciddi geri dönüşler sağlamayı hedefliyor” dedi.
MUĞLA’YA HAYRAN KALDILAR
Organizasyon kapsamında bölgeye gelen Rus misafirler, adeta bölgeye hayran kaldılar. Toplantının yapıldığı otelde düzenlenen etkinliğe katılan YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, Intourist/ThomasCook Acentesinin bölgedeki başarılarından dolayı Genel Müdür Viktor Topolkaraev, CEO Thomas Hohn , Style Mananging Şehmus Yüksekses ve Ürünler Müdürü İsmail Bölükbaşı’na başarı plaketi verdi. Genel Müdür Güvenç, ayrıca Intourist’in Moskova, Peterburg, Kazan, Ekaterinburg ve Samara şehirlerinde en çok satış yapan şehir birincilerine de teşvik ödülleri verdi.
Intourist/ThomasCook CEO’su Thomas Hohn ise YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç’e değerli katkılarından dolayı plaket verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Fethiye’de Itf İnternational Forum hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 14 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Fethiye’de Itf İnternational Forum haberi güncellenecektir.

MUĞLA NAMAZ VAKİTLERİ

26 Şubat 2018, Pazartesi
 • İmsak
  06:16
 • Guneş
  07:35
 • Öğle
  13:26
 • İkindi
  16:33
 • Akşam
  19:04
 • Yatsı
  20:18
Sayfa Başı