« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Feryadı kulaklarımdan hiç gitmedi

Başarılı oyuncunun sakatlığına da kendisi hakkında yazılanlara da çok üzüldüğünü belirten Eslem Öztürk, “Bütün gece uyuyamadım. Böyle bir sakatlık olmasını nasıl isterim? İnsanlar nasıl böyle düşünür” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ, yeni sezonun ilk kampını buruk tamamladı. Almanya’daki kampın son gününde Tolgay Arslan’ın sakatlanması moralleri bozarken, bir futbolcu herkesten çok daha fazla üzüldü: Eslem Öztürk. Sakatlık anında pozisyonda bulunan ancak müdahalesi olmayan genç oyuncu sosyal medyada maruz kaldığı tepkilere “Çok üzgünüm” diye karşılık verdi.

“YAZILANLARI GÖZ ARDI EDEMİYORUM”

KENDİSİNE gösterilen tepkileri göz ardı etmeye çalışsa da bunu yapmanın çok zor olduğunu söyleyen Beşiktaş’ın genç futbolcusu, “Bütün gece uyuyamadım. Gözümü kapattığımda Tolgay Ağabey’in yerde kaldığı andaki ses ve feryadı kulaklarımdan hiç gitmedi. Yaşanan olaya ayrı, sonrasında hak etmediğim yorumlara ayrı üzülüyorum. Tolgay Ağabey’in başına böyle bir sakatlık gelmesini nasıl isterim? İnsanlar nasıl böyle düşünürler? Geçekten çok üzüldüm” ifadelerini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz