Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ferrari'nin göz kemiği kırıldı

Beşiktaş'ın bu akşam Bursaspor ile oynadığı ve 3-2 kaybettiği karşılaşmanın ikinci yarısında sakatlanarak oyundan çıkan ve hastaneye kaldırılan Ferrari'nin, sağ gözünün tabanında bulunan orbita kemiğinde kırık olduğu tespit edildi.

Övünç ÖZDEM/İSTANBUL, (DHA)
SON GÜNCELLEME

İtalyan futbolcunun tedavisine hemen başlandığı ve sağ gözünün alt kısmına dikiş atıldığı öğrenildi. Ferrari"nin ilk belirlemele göre en az bir ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Öte yandan karşılaşmanın ilk yarısında sağ bacak üst ön adelesinden sakatlanan Rüştü Reçber'in adelesinde yırtık olabileceği öğrenildi. Tecrübeli kalecinin yarın çekilecek MR sonrası kesin durumu belli olacak.

Bu arada Rüştü'nün maçın başından itibaren sakatlandığı bölgeden ağrıları olduğu, ama buna rağmen degajları kendisinin kullanması dikkat çekti. Rüştü'ye degajları ve aut vuruşlarını kullanmamasının söylenmesine rağmen, tecrübeli kalecinin bu vuruşları yapmaya devam etmesi sakatlığının ciddileşmesine neden oldu. Rüştü, sakatlandığı sırada kendisinin degajları kullanmaması gerektiğini anlamadığını ve yedek kulübesi ile arasında yaşadığı iletişimsizlik sebebiyle bu durumun yaşandığı öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz