« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ferrara'dan Türkiye'ye övgü

İtalya Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Ciro Ferrara, 2013 Avrupa Şampiyonası elemelerinde eşleştikleri Türkiye ile deplasmanda yapacakları maçın kendilerini zorlayabileceğini belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ferrara, kısa bir süre önce Avrupa Futbol Federasyonları Birliği'nin (UEFA) İsviçre'nin Nyon kentinde çekilen 2013 Avrupa Şampiyonası eleme turu kuralarında eşleştikleri rakiplerini değerlendirdi.

Genç teknik adam, gruplarında yer alan Türkiye ve Macaristan'ı yakın zamanda yaptıkları hazırlık maçlarından tanıdıklarını ifade ederek, “Daha önce Türkiye'de maça çıktım. Orada çok sıcak bir atmosferle karşılaşmıştım. Bir de ilk iki maçımız Macaristan ve Liechtenstein deplasmanlarında. Zorlu bir yolculuk bizi bekliyor” dedi.

2013 elemelerine eylül ayında 'start' vereceklerine işaret eden Ferrara, elinden gelenin en iyisini verebilecek bir takım yaratma hedefinde olduklarını ve oyuncular arasında iyi bir seçim yapmak için zamanlarının olduğunu dile getirdi.

İtalya Ümit Milli Takımı, 2013 Avrupa Şampiyonası eleme gruplarında Türkiye, Macaristan, İrlanda, Liechtenstein ile birlikte 7. Grup'ta yer alıyor.

2013 Avrupa Şampiyonası'na İsrail evsahipliği yapacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler