"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Feriköy’de moda

Abiye deri tasarımlarıyla adından söz ettiren modacı Simay Bülbül, yeni koleksiyonunu Feriköy’deki Feriloft’ta tanıttı.

Butik konut projelere imza atan Doğa Gayrimenkul’un yönetim kurulu başkanı Ari Duek’in ev sahipliği yaptığı partiye, moda ve iş dünyasından ünlü isimler katıldı. Gecede Bülbül’ün tasarımlarının yanı sıra Mehmet Turgut’un Feriköy’ün otantik mekanlarında çektiği fotoğraflar da beğeniye sunuldu.

Malkoçoğlu Ceylan’ı avladı!

Aşk dedikodularıyla gündeme gelen, ancak iddiaları ısrarla yalanlayan “Muhteşem Yüzyıl”ın Malkoçoğlu’su Burak Özçivit ile Şebnem-Celal Çapa çiftinin kızları Ceylan Çapa’yı önceki akşam W Otel’deki Richie Rich partisinde gördüm. İkili, gecenin sonunda görüntülenmemek için otelin üst katında hizmet veren Okka’nın arka kapısından gizlice çıktı. W Otel’in hemen yan tarafındaki Kaf:f’a geçip eğlenceye orada devam eden sevgililer, gece boyunca sarmaş dolaş öpüşerek dans etti...

Yılların Getirdikleri

Maslak’taki eski Mövenpick Oteli’nin sahibi Sıdıka Atalay, 25 yıldır devam ettirdiği resim çalışmalarını “Yılların Getirdikleri” adını verdiği sergide bir araya getirdi. Atalay’ın “Bazen şiirlerden, bazen çok sevdiğim klasik Türk sanat müziği eserlerinin güftelerinden, bazen de yaşadıklarımdan esinlenerek yaptım” dediği resimleri, bugünden itibaren 4 Şubat’a kadar Artisan Sanat Galeri’sinde görülebilir.

Londra geceleri

Absolut ELYX Glamorous Cities adlı parti serisi, farklı şehirlerin müziklerini W Lounge’a taşıyor. Perşembe geceleri düzenlenecek etkinlik, bu gece “London Glamour by Absolut Elyx” adlı partiyle başlayacak. Dekorasyondan müziklere, kokteyllerden kostümlere her detay, katılımcılara Londra havasını yaşatacak...

X