Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ferhunde, Oğuz’un eline koz veriyor

  Hürriyet Haber
  14 Aralık 2009 - 14:39Son Güncelleme : 14 Aralık 2009 - 14:45

  Ferhunde düştüğü zor durumu kurtarmaya çalışır

  Kanal D'nin ilgi ile izlenen dizisi Yaprak Dökümü'nde bu hafta yine heyecan dorukta.

  Yaprak Dökümü Yeni Bölüm fragman / Video

  Yaprak Dökümü Yeni Bölüm / Foto Galeri

  İşte bu hafta beklenen olaylar;

  Ferhunde, Şevket’e doğru önemli bir adım atmaya hazırlanırken, hiç ummadığı bir anda Oğuz’un eline evliliğini ve geleceğini tehlikeye atacak çok büyük bir koz veriyor.

  Umut bebeğin aralarına katılmasının sevinç ve coşkusuyla bütün aile bir araya gelir. Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım ilk torunlarını kucaklamanın sevincini yaşarken, Fikret ve Tahsin de çok mutludurlar. Herkes bu mutlu olayın, Leyla ve Necla’nın da aralarındaki buzları eriteceğini ümit etmektedir.

  Necla ve Leyla ise, birbirlerini affetmelerinin imkansız olduğunun farkındadırlar. Ancak ikisi de birbirlerine karşı daha ılımlı olmaya çalışırlar. Cevriye Hanım, kardeşlerin arasını düzeltmek için kendince yöntemlere başvurur. 

  Necla, Cem’in projesini hayata geçirmek için büyük çaba sarf etmektedir. Bu sırada Ali’nin hayatının perde arkasındaki acı ve hüzünle de tanışır.
  Oğuz’un Ferhunde’yi köşeye sıkıştırmak istemesiyle, Şevket de Leyla ve Oğuz’un yeniden görüşmeye başladıklarını öğrenir. Leyla ve Şevket’in arasındaki gerginlik giderek artarken Ferhunde de Oğuz tehlikesine karşı kendini güvenceye almanın planlarını yapmaya başlar.


   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı