Fenomenlerle “bi’başka” podyum, Forum İstanbul’da!

Hürriyet Haber
12.10.2017 - 10:05 | Son Güncelleme:

İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum İstanbul, 14 Ekim’de Forum Fashion Week kapsamında sosyal medyanın, moda stil ve makyaj fenomenlerini bu kez hep beraber, gerçek bir podyumda yürütüyor.

Forum Fashion Week kapsamında gerçekleştirilecek özel defilenin bomba gibi kadrosu şöyle: Didem Soydan, Umut Eker, Modafobik, Kubliay Sakarya, Sebile Ölmez, Duygu Şenyürek ve Fulya Sezen! Defileden sonra ise ünlü DJ Doğuş Çabakçor, ziyaretçileri coşturmaya geliyor. Forum İstanbul’un sürprizleri defile ile sınırlı değil. Stiline güvenenler yarışmaya, alışveriş yapmak isteyenler ise hemen kazandıran özel kart kampanyasına davetli.

Zengin marka karmasıyla Avrupa'nın en gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Forum İstanbul, modayı odağına alan “bi’başka” etkinlikleriyle bir adım öne çıkmaya devam ediyor. Forum Fashion Week kapsamında Forum İstanbul’da 14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 16:00’da düzenlenecek özel defilenin yanı sıra kombin zevkine güvenenler için de “Benim Kombinim” yarışması başladı.

Forum İstanbul’un 14 Ekim’de düzenleyeceği defilede de podyuma çıkacak olan model Didem Soydan, makyaj uzmanı Sebile Ölmez ve stilist Umut Eker'in jüride bulunacağı ve 5 Ekim’de başvuruları başlayan “Benim Kombinim” yarışması, 15 Ekim’e dek sürecek. Moda zevkine güvenenlerin Forum İstanbul’da yer alan sanal panoda fotoğrafını çekip istediği aksesuarlarla yaratacağı özel stiliyle katılabileceği yarışma, 15 Ekim saat 16.00'da sonuçlanacak. Jüri tarafından kombini en çok beğenilen üç isim, Boyner'den 1.000 TL değerinde hediye çekinin sahibi olacak.

Forum Fashion Week Kart’tan cazip fırsatlar
Forum İstanbul’un yarışma ve defile etkinliklerinin yanı sıra, Forum Fashion Week’e özel bir kart kampanyası da düzenleniyor. 13 Ekim’de başlayacak kampanya kapsamında Forum İstanbul’dan giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta ve kozmetik alışverişi yapan ziyaretçiler, para yüklü Forum Fashion Week kart kazanacak. Aynı gün tek fiş ile yapılacak olan 150 TL – 249 TL arasındaki alışveriş karşılığı 25 TL, 250 TL – 499 TL arasındaki alışveriş karşılığı 50 TL, 500 TL ve üzeri alışveriş karşılığı da tam 100 TL para yüklü Forum Fashion Week kart, ziyaretçilere hediye edilecek.

Detay bilgi için tıklayınız

İlandır

Sayfa Başı