« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerli artık gülücek

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkan Adayı Vefa Küçük, taraftara umut dağıttı

Olağan kongre öncesinde resmen adaylığını açıklayan Vefa Küçük, parayla herşeyin çözülmediğini ifade ederek, ‘‘Güçlü yönetim, şeffaf politika ve akılcı transferler yapacağız. Taraftarın şampiyonluk özlemine son vereceğiz’’ dedi.

Çok başkan çıkar

Onu en çok Aziz Yıldırım'ın olağanüstü kongre sonrasındaki, ‘‘Hani nerdeler. Çıksınlar. Aday çıkaramıyorlar’’ sözleri kamçılamış. Vefa Küçük bir hayli dolu... ‘‘Bana ihtiyaç olduğu için çıktım. Sadece ben değil, bu camiadan bir çok başkan adayı çıkar. Kimse kimseyi yıldıramaz’’ dedi.

Nifak soktular

Bir önceki seçimde kazanan taraf olduğunu söyleyen Vefa Küçük geçmişi, geleceği ve başarının reçetesini Hürriyet'e anlattı. Takımda sevgi saygının kaybolduğunu dile getiren Küçük, futbolcu yönetim ilişkisinin sıfıra indiğini taraftarla futbolcu arasına nifak sokulduğunu ileri sürdü.

Ne değişti ki

Aziz Yıldırım'ın başarısız olduğu için istifa ederek olağanüstü kongreye gittiğini hatırlatan Küçük şöyle konuştu: 3 haftada ne değişti. Yıldırım yeniden aday olma hazırlığında. Aksine şampiyonluk yarışında puan farkı da açıldı. Sadece para harcamakla başarıya ulaşılamaz.

Yerli çalıştırıcı

Ben şahsen takımın başında yerli bir çalıştırıcı görmek istiyorum. Bunu önce camianın içinden çıkaracağız. Aksi takdirde dışardan arayışa gireceğiz. Yönetim gitse de teknik direktör kalacak. Yönetimi oluşturduktan sonra arkadaşlarımızla bunu tartışarak karar vereceğiz.

YILDIRIM’A

Başarısız olduğu için istifa eden Yıldırım yeniden adaylığa hazırlanıyor. Bu dönemde ne değişti ki yeniden varım diyor.

MENAJER

Futbol Şubesi sorumlusu değil, menajerlik sistemi gelecek. Gönlüm yerli hocadan yana. Camiadan birini tam yetkiyle getireceğiz.

KAÇMAYACAKLAR

Fenerbahçe'nin kapıları kimseye kapanmayacak. Futbolcular artık kaçmak için değil, Fenerbahçe'ye gelmek için çaba harcayacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler