« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener'in çilesi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hulki İLGÜN

Galiba bu yıl da dolmayacak. Öyle ya, koca koca trilyonlar ve sözümona büyük transferlerle sezona giren sarı lacivertliler ligde aldığı ağır yaralarla puanları cömertçe kaybede kaybede şampiyonluk ümitlerini yitiriyorlar.

Fener son darbeyi de Trabzon'da yedi. Bu defa da Erol'un yerine hata nöbetini teslim alan Högh, hem de daha ikinci dakikada Fenerbahçe'yi adeta katletti.

<ı>7 puan kaybettik

Beyefendiler, Çanakkale'de kaybedilen puanlara, ‘‘Başlangıçtır, hayırdır inşallah’’ deyip boşverdik. Cimbom'a yine yok yere kaptırılan puanları da, ‘‘Yazık oldu’’ filan diye geçiştirdik. Ama ligin daha 7'nci haftasında koskoca Fenerbahçe, bu maçla birlikte 7 puan kaybediyorsa kimseler kusura bakmasın, bu işin kokusu çıktı kardeşim.

<ı>Rüştü faktörü

Öncelikle söyleyeyim, kimseler bana, ‘‘Azıcık sabırlı olalım. Daha önümüzde 30 hafta var. Fazla eleştirip de Kanarya'yı üzmeyelim’’ demesin. Şayet bu maçta Fenerbahçe kalesinde Rüştü akıl almaz, şahane kurtarışlar yapmasa ilk yarı 5-6 farkla Trabzon lehine biterdi. Öte yanda Trabzonspor taraftarının da büyük coşkusuyla belki de ummadığı bir beleş gol bulunca öteki pozisyonları cömertçe harcadı.

<ı>Fenerliler şaşırdı kaldı

Vay benim koca Fener'im vay, sen bugünleri de mi görecektin? Daha yakın bir geçmişte aynı sahada Trabzon'dan yine bir ders almıştın, demek ki akıllanmamışsın.

Kısaca, Fenerbahçe ligde bir yara daha aldı, bu sonuca da herhalde önce yönetim, sonra Löw ve en acısı da milyonlarca Fenerbahçe taraftarı şaştı kaldı.Bunları da Beğenebilirsiniz